BLACKPINK - film na Netflixie jakiego jeszcze nie było! Kiedy premiera dokumentu o grilsbandzie?

2020-09-09 14:10
BLACKPINK
Autor: Screen z YT: BLACKPINK - 'How You Like That' DANCE PERFORMANCE VIDEO / BLACKPINK

BLACKPINK będą na Netflixie! Film dokumentalny o girls bandzie zbliża się wielkimi krokami. Na czym dokładnie skupi się nowa produkcja nosząca tytuł Light Up The Sky? Więcej o muzycznym dokumencie o BLACKPINK, jakiego jeszcze nie było już na ESKA.pl!

BLACKPINK gwiazdami Netflixa? Okazuje się, że jeden z najpopularniejszych serwisów filmowych szykuje muzyczną niespodziankę! Mowa tutaj o nadchodzącym dokumencie o BLACKPINK, który skupi całą swoją uwagę na przygotowaniach do debiutanckiej płyty k-popowego zespołu! Light Up The Sky, ponieważ taką nazwę będzie nosił film o BLACKPINK zadebiutuje na szklanych ekranach już niebawem! Premiera muzycznej produkcji zaplanowana jest na 14 października 2020 roku, a za reżyserię dokumentu o girls bandzie odpowiedzialna będzie Caroline Suh, znana reżyserka filmowa. BLACKPINK również postanowiły odnieść się do nadchodzącej produkcji filmowej. - Nie możemy się doczekać, by podzielić się naszymi osobistymi historiami. Mamy nadzieję, że film przyniesie wam wiele radości i z chęcią zobaczycie podróż, którą odbyłyśmy przez cztery lata. - skomentowały wokalistki produkcję, która będzie o nich samych.

BLACKPINK - data premiery płyty

BLACKPINK szykują się do wydania swojego pierwszego krążka! The Album zadebiutuje już 2 października 2020 roku, a najnowsza produkcja na Netflixie  Light Up The Sky o zespole skupi się na przygotowaniach, a także realizacji debiutanckiej płyty wokalistek.

 

Wiesz wszystko o BLACKPINK?

Pytanie 1 z 5
Jak nazywa się wytwórnia dziewczyn?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze