Black friday 2017 - kiedy? Gdzie promocje?

i

Autor: fot./freeimages.com/Nelson NY Galeria

Black friday 2017 - kiedy? Gdzie promocje?

2017-10-18 13:45

Kiedy Black friday 2017 i gdzie będą promocje? Na ESKA.pl już teraz piszemy o najbardziej oczekiwanym przez klientów dniu wyprzedaży!

Black friday 2017 to dzień, na który czekają wszyscy, którzy kochają wyprzedaże. Zwyczaj organizowania czarnego piątku przyszedł do nas z USA. Dzień wielkich przecen jest tam uważany za rozpoczęcie przedświątecznego sezonu zakupowego. Czarny piątek 2017 już naprawdę niedługo więc warto dowiedzieć się  kiedy wypada i gdzie będą najlepsze promocje.

Halloween 2017 DATA - kiedy jest święto strachów? >>

Kiedy jest Black friday i gdzie spodziewać się promocji?

W USA Black friday wypada zawsze w piątek po narodowym święcie Amerykanów czyli Dniu Dziękczynienia. W tym roku odbywa się ono 23 listopada więc czarny piątek będzie zorganizowany 24 listopada. Taką datę rozpoczęcia dnia wyprzedaży przyjmą też sklepy w Polsce. Gdzie zaś będą promocje? Podczas Black friday niemal wszystkie sklepy przygotowują specjalną ofertę dzięki czemu w atrakcyjnej cenie można kupić między innymi odzież, perfumy czy elektronikę. W czarny piątek 2017 sklepy będą też prawdopodobnie otwarte dłużej niż zwykle.

Listy Do M. 3 - kiedy premiera i o czym będą? [VIDEO]

Autor: brak danych

Listy Do M - trzecia część filmu już gotowa! O czym będzie i kiedy premiera? Sprawdźcie szczegóły i zobaczcie zwiastun już teraz - na ESKA.pl