Black Eyed Peas potrafią szaleć i dobrze się bawić. Vida Loca nowym hitem imprez!

Black Eyed Peas umieją szaleć i dobrze się bawić. Vida Loca nowym hitem imprez!
Autor: screen z filmu na YouTube: Black Eyed Peas, Nicky Jam, Tyga - VIDA LOCA (Official Music Video) / YouTube.com/Black Eyed Peas Black Eyed Peas umieją szaleć i dobrze się bawić. Vida Loca nowym hitem imprez!

Vida Loca, czyli nowa piosenka Black Eyed Peas, która tej jesieni ma szansę rozgrzać wiele parkietów w Polsce. Jak brzmi singiel z płyty Translation? Możecie ocenić sami oglądając szalony teledysk - na ESKA.pl!

Black Eyed Peas pokazali, że potrafią się dobrze bawić! Wszystko za sprawą piosenki i teledysku Vida Loca. To kawałek pochodzący z wydanego w tym roku albumu Translation. Singiel ten jest esencją tego, co fani zespołu lubią najbardziej - szaleństwa i dobrej zabawy. W piosence udzielają się także amerykański wokalista Nicky Jam i raper Tyga. Twórcy piosenki są znani z niesamowitych wizualizacji i po raz kolejny udowadniają, że pomysłów im nie brakuje. Tym razem przejmują biuro, siłownie i ulice z energetyczną i hipnotyzującą choreografią.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Black Eyed Peas już niedługo po raz pierwszy w swojej karierze przejmą scenę MTV Video Music Awards. Już 30 sierpnia zaprezentują Vida Loca podczas gali wręczania jednych z najważniejszych muzycznych nagród na świecie. Na pewno podczas występu nie zabraknie niespodzianek. Pierwszym singlem z Translation, który fani mogli usłyszeć było Ritmo (Bad Boys For Life). W zaledwie kilka miesięcy utwór zdobył liczne platynowe i złote certyfikacje na całym świecie oraz zgromadził miliardy odtworzeń. Kawałek był wiodącym singlem soundtracku do filmu Bad Boys For Life. Kolejnym utworem znanym z płyty jest radiowy hit Mamacita z Ozuną i J Rey Soul, który trafił do czołówki najczęściej odtwarzanych utworów w Spotify. Black Eyed Peas sprzedali ponad 50 milionów albumów na całym świecie. Translation to kolejny rozdział w ich karierze.

Najnowsze