Bitwa Mariusza Mrówki i Macieja Drausa w The Voice. To dopiero był pojedynek!

2021-10-23 21:57
Mariusz Mrówka i Maciej Draus
Autor: TVP

Emocje w The Voice of Poland sięgają zenitu! Uczestnicy 12. edycji muzycznego talent show walczą o możliwość kontynuowania swojej przygody w programie. W kolejnej bitwie zmierzyli się Mariusz Mrówka i Maciej Draus. Zwycięzca mógł być jednak tylko jeden!

Marisuz Mrówka i Maciej Draus - bitwa w The Voice of Poland rozpaliła nie tylko trenerów, ale również widzów przez telewizorami. 12. edycja programu, w którym poszukiwane są najlepsze głosy w naszym kraju, trwa w najlepsze. Obecnie fani formatu mogą podziwiać muzyczne bitwy, często określane jako najbardziej emocjonujący czas w The Voice of Poland. W ostatnim odcinku do walki na głosy stanęli Mariusz Mrówka i Maciej Draus z drużyny Justyny Steczkowskiej. Wokaliści brawurowo wykonali wielki hit z repertuaru zespołu Coldplay, który już w lipcu przyszłego roku powróci do Polski, by zagrać koncert w Warszawie. Mowa o kawałku Viva La Vida. Sprawdźcie, kto wygrał!

Sonda
Który trener poprzednich edycji The Voice of Poland jest Twoim ulubionym?

Bitwa Mariusza Mrówki i Macieja Drausa

To była wyrównana walka! Justyna Steczkowska nie miała zatem łatwego zadania. Znająca zasady programu artystka musiała jednak podjąć decyzję i to zrobiła. Piosenkarka zdecydowała, że w programie zostaje Mariusz Mrówka. Tym samym Maciej Draus musiał pożegnać się z udziałem w formacie.

Justyna Steczkowska rozpłakała się w The Voice of Poland
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze