Bipolar - 20-letni raper nie żyje. Jego śmierć wstrząsnęła internautami

i

Autor: BIPOLAR - PĘKNIĘTE SZKŁO (Official Video) (YouTube.com/ Bipolar) Bipolar - 20-letni raper nie żyje. Jego śmierć wstrząsnęła internautami

Bipolar - 20-letni raper nie żyje. Jego śmierć wstrząsnęła internautami

2020-12-29 10:42

Życie, jak pęknięte szkło - tak rapował Bipolar w marcu 2020. Dziewięć miesięcy później lokalne media obiegła informacja, że 20-letni raper nie żyje. Co się stało? Jaka jest przyczyna śmierci?

Bipolarraper nie żyje - taka wiadomość zalała lokalne media w święta Bożego Narodzenia. Śmierć wstrząsnęła internautami, którzy momentalnie wyrazili swój rozpacz i oddali wyrazy współczucia rodzinie. Jego znajomi uważają, że młody chłopak już niedługo mógł osiągnąć wielki sukces na polskim rynku. Szybko rozwijający się raper stworzył utwór, w którym jeszcze w marcu rapował: życie jak pęknięte szkło. 20-latek zmarł 25 grudnia 2020.

Bipolar nie żyje - co się stało?

Bipolar, czyli 20-letni Przemysław, jak informuje serwis moja-ostroleka.pl, został potrącony na przejściu dla pieszych. 25 grudnia, w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, przechodził przez pasy ze swoim 22-letnim bratem. Kierowca samochodu osobowego marki Audi potrącił 20-latka znajdującego się na środku dwupasmowej jezdni. 44-latek kierujący pojazdem uciekł z miejsca zdarzenia. Mężczyzna dzień później został zatrzymany przez policjantów.

O śmierci Bipolara poinformowali jego koledzy - aper FlyHighRomeo i producent Antropolita.

Bipolar - piosenki

Raper Bipolar w marcu 2020 wypuścił utwór Pęknięte szkło. Gitarowy motyw na bazie którego powstał ten kawałek szybko i na długo zapada w pamięci. Bipolar wziął również udział w akcji Hot16Challenge2. Ostatni utwór młodego chłopaka pojawił się w listopadzie 2020. Wiadomo, że 2021 pod kątem wydawniczym miał być bardzo owocny.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE