Billie Eilish w duecie z kosmitą. Ta wersja Bad Guy podbija sieć!

2019-10-22 17:42 MK
Billie Eilish
Autor: youtube/e-motion production

Billie Eilish potrzebowała niewiele czasu, by stać się jedną z największych gwiazd młodego pokolenia. Jej utwór Bad Guy podbił listy przebojów na całym świecie, a w sieci pojawiło się wiele jego coverów czy też parodii. Niektórzy twórcy internetowi wykazali się nie lada kreatywnością, przerabiając kawałek 17-latki. Posłuchaj na ESKA.pl już teraz, jak brzmi wielki hit Billie zremiksowany z kawałkiem Vitasa, określanego mianem ukraińskiego kosmity.

Billie Eilish - piosenka Bad Guy to bezsprzecznie jeden z największych przebojów 2019 roku. W zaledwie kilka miesięcy od premiery, kawałek odniósł niesamowity sukces na całym świecie, czyniąc z jego wykonawczyni gwiazdę numer jeden. Jak można się było spodziewać, na fali popularności singla, w sieci powstało niezliczenie wiele jego przeróbek. Mogliśmy już usłyszeć Bad Guy między innymi w wersji Cersei z Gry o Tron czy też popularnej polskiej youtuberki Adrianny Skon. To, co zrobił jednak autor kanału e-motion production zaskoczyło wszystkich internautów!

Billie Eilish - parodia Bad Guy z Vitasem

17-letnia artystka to niewątpliwie jedna z najbardziej barwnych postaci w show-biznesie. Oryginalności nie można odmówić również ukraińskiemu, niezwykle utalentowanemu piosenkarzowi Vitasowi, który zyskał popularność utworem 7th Element. To właśnie ten kawałek posłużył autorowi kanału w serwisie YouTube jako inspiracja do stworzenia takiego remiksu hitu Bad Guy, jakiego jeszcze nie było. Posłuchajcie sami.

Najnowsze