Billie Eilish - piosenka Bad Guy zagrana na ukulele. Internet nie był na to gotowy!

2019-10-29 16:59 MK
Elise Ecklund
Autor: YouTube/Elise Ecklund

Bad Guy od Billie Eilish to z pewnością jeden z najchętniej coverowanych utworów w 2019 roku. Nie jest to żadnym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę sukces, jaki udało mu się osiągnąć. Jedna z twórczyń internetowych opublikowała na swoim kanale wideo, w którym wykonuje ten wielki przebój przy akompaniamencie ukulele. Zobaczcie je już teraz na ESKA.pl!

Billie Eilish - hit Bad Guy zagrany na ukulele to prawdziwy hit! Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że utwór z repertuaru 17-letniej wokalistki to jeden z największych przebojów ostatnich miesięcy, a może nawet lat. Wpadający w ucho bit oraz charakterystyczny, szeptany wokal wywindowały Billie Eilish na sam szczyt popularności. Dziś artystka uchodzi za największą gwiazdę młodego pokolenia oraz jedną z najbardziej wpływowych gwiazd muzyki w ogóle. Od chwili premiery piosenki Bad Guy - najpopularniejszej w jej repertuarze, w serwisie YouTube pojawiło się niezliczenie wiele jej coverów oraz parodii. Internauci mogli się już przekonać, jak ten popularny singiel brzmi w wykonaniu tytułowej Czarownicy z produkcji Disneya czy też zaśpiewany w duecie z VITASEM, określanym często mianem kosmity z Ukrainy. Jedna z aktywnie działających w sieci youtuberek - Elise Ecklund, umieściła na swoim kanale wyjątkowy cover Bad Guy. W przeciwieństwie do oryginału, jest on całkowicie pozbawiony elektronicznego podkładu, a jedyny akompaniament stanowi instrument ukulele.

Bad guy na ukulele

Wersja Bad Guy udostępniona przez Elise Ecklund to dowód na to, że czasami, by stworzyć coś naprawdę wyjątkowego, wystarczy niewiele. Popularna youtuberka, mogąca się pochwalić ponad milionem subskrypcji, zapytała swoich fanów na Instagramie, czy woleliby usłyszeć hit Billie Eilish zagrany na gitarze czy też na ukulele. Aż 60% z nich postawiło na drugi instrument. Efekty możecie zobaczyć i usłyszeć poniżej.

Najnowsze