Billie Eilish - nowy teledysk szokuje! Tak będzie wyglądał koniec świata?

2019-09-05 10:28 MK
Billie Eilish
Autor: YouTube/Billie Eilish

Billie Eilish to obecnie najpopularniejsza nastoletnia artystka. 17-latka w imponującym tempie podbiła listy przebojów na całym świecie i stała się idolką dla wielu milionów młodych osób. Gwiazda nie przestaje promować swojego debiutanckiego krążka, który już ma status bestsellera. Kolejnym singlem z płyty jest utwór All the Good Girls Go to Hell, który doczekał się teledysku. Billie zawarła w nim niezwykle istotny przekaz. Zobacz wideo na ESKA.pl.

Billie Eilish - nowy teledysk zaskoczył internautów. Młoda wokalistka, która odnosi niebywałe sukcesy w świecie muzyki, przyzwyczaiła publiczność do swojego bardzo unikalnego stylu. Artystka wyraża siebie nie tylko poprzez muzykę, ale również sposób ubierania i teledyski, w których naprawdę mnóstwo się dzieje. Najnowszy z nich, zrealizowany do singla All the Good Girls Go to Hell miał swoją premierę w środę, 4 września 2019 roku. Tym razem, Billie Eilish postanowiła zwrócić uwagę swoich odbiorców na niezwykle istotną kwestię dla wszystkich mieszkańców Ziemi. Co artystka chciała przekazać, realizując swój najnowszy klip? O co w nim chodzi?

Billie Eilish - teledysk All the Good Girls Go to Hell

W teledysku do kawałka All the Good Girls Go to Hell widzimy Billie Eilish w roli anioła, który spada z nieba na zniszczoną ulicę. Z każdą kolejną sekundą, stan miasta znacznie się pogarsza. Wszystko wokół zaczyna płonąć i przypominać apokalipsę. W notatce umieszczonej pod wideo, Billie Eilish zdradziła, co było inspiracją do stworzenia jej teledysku.

Obecnie na całym świecie są miliony ludzi, którzy błagają światowych przywódców, by zwrócili uwagę na ten problem. Nasza planeta nagrzewa się w bezprecedensowym stopniu, lodowce topnieją, poziom oceanów wzrasta, zwierzęta są zatruwane, a lasy się palą - napisała.

Za reżyserię teledysku odpowiada Rich Lee, a zdjęcia powstały w Los Angeles. Klip ukazał się tuż przed szczytem klimatycznym w Nowym Jorku i nadchodzącym światowym strajkiem klimatycznym, do którego nawołuje nastoletnia aktywistka Greta Thunberg.

Najnowsze