Billie Eilish i Justin Bieber w Bad Guy - reakcje fanów bezcenne. Zobacz te najlepsze!

2019-07-12 14:51 MK
Justin Bieber Billie Eilish
Autor: Rex Features/East News & AM / SplashNews.com/East News

Billie Eilish to bez wątpienia jeden z najgłośniejszych debiutów ostatnich lat. Amerykańska wokalistka szturmem wdarła się na listy przebojów i wszystko wskazuje na to, że jeszcze długo na nich pozostanie. 17-latka spełniła właśnie jedno ze swoich największych muzycznych marzeń. W sieci ukazał się remix jej wielkiego hitu Bad Guy, w którym gościnnie pojawił się Justin Bieber. Fani obojga wokalistów są zachwyceni! Zebraliśmy najlepsze reakcje i publikujemy je już teraz na ESKA.pl.

Billie Eilish - remix Bad Guy z Justinem Bieberem podbija sieć! To niewątpliwie jeden z najbardziej zaskakujących duetów tego roku! Każdy fan Billie wie, że Justin Bieber to obok Avril Lavigne największy idol młodej piosenkarki. Kiedy zatem ogłosiła ona w jednym z wywiadów, że pracuje nad utworem ze swoim muzycznym guru, nikt nie spodziewał się, że artyści przerobią jej wielki hit. Wszystko stało się jasne, kiedy to piosenka w odświeżonej wersji wyciekła do sieci. Jak się okazało, Kanadyjczyk już wcześniej sugerował, że coś jest na rzeczy za pośrednictwem Twittera. W poniedziałek, 8 lipca zamieścił wpis o treści "Remix". Bad Guy w remiksie ukazało się oficjalnie w czwartek, 11 lipca.

Billie Eilish, Justin Bieber w remiksie Bad Guz + reakcje fanów

Remix Bad Guy Billie Eilish z gościnnym udziałem Justina Biebera wywołał sensację w internecie. Fani artystów nie kryli swojego zachwytu możliwością usłyszenia ich w jednej piosence. Wielu z nich doceniło fakt, że 17-latka nareszcie spełniła swoje marzenie! Na okładce singla pojawiło się zdjęcie nastoletniej Billie, pozującej na tle ściany obklejonej plakatami kanadyjskiego gwiazdora. W niecałą dobę, audio na YouTubie zostało wyświetlone blisko 8 milionów razy. Specjalnie dla was zebraliśmy najlepsze reakcje fanów.

- Nie mogę uwierzyć, że Billie Eilish właśnie wypuściła Bad Guy z Justinem Bieberem, CO SIĘ DZIEJE?!; Billie jest niesamowita - przeszła drogę od fanki do współpracownika Justina; Remix Bad Guy z Justinem to lekarstwo, którego nie wiedziałam, że tak bardzo potrzebuję; To jest po prostu IKONICZNE! - pisali fani.

Najnowsze