Big Brother: tajemnica śmierci Anny Baranowskiej. Do dziś nie wiadomo, co tak naprawdę się stało

2019-02-10 19:57 k.w.
Big Brother
Autor: Materiały Prasowe Big Brother

Big Brother powraca, a wraz z nim powraca temat uczestników pierwszych edycji znanego show. Pamiętacie Maję Frykowską, Manuelę Jabłońską czy też Jolę Rutowicz? Kilkanaście lat temu nieźle namieszały w polskim show-biznesie. Niestety oprócz zabawnych historii z celebrytami, wspomina się też tajemniczą śmierć Anny Baranowskiej. Do dziś nie wiadomo, co stało się w dniu śmierci kobiety. Czy tajemnica zostanie kiedyś wyjaśniona?

Big Brother powraca i już nie budzi tak ogromnych kontrowersji. Kilkanaście lat temu natomiast, był on prawdziwą rewolucją. To było pierwsze takie reality-show, które pokazywało na ekranie telewizorów, tak wiele. Wraz z powrotem Big Brothera, powraca też temat tajemniczej śmierci uczestniczki pierwszej edycji programu. Mimo upływu lat, nadal nie rozwiązano zagadki dotyczącej Anny Baranowskiej.

Przeczytaj takżeBig Brother 2019 - uczestnicy. Kto wystąpi w 6 edycji reality show TVN7?

ZobaczBig Brother: jak wyglądają i czym się zajmują uczestnicy reality show?

Anna Baranowska w Big Brotherze

Anna Baranowska wzięła udział w pierwszej edycji Big Brothera, która była emitowana w 2001 roku. Jej przygoda z programem nie trwała długo, ponieważ jako pierwsza odpadła, zaledwie po 15 dniach. Zaraz po zakończeniu jej udziału w programie, usunęła się z życia publicznego. 6 lat później znowu zrobiło się o niej głośno w mediach, niestety z powodu bardzo przykrego. Anna Baranowska została znaleziona martwa w mieszkaniu swojego partnera.

Tajemnicza śmierć Anny Baranowskiej

Przyczyna jej śmierci nadal owiana jest tajemnicą. Początkowo jej śmierć łączona była z napadem, który miał miejsce dzień przed jej śmiercią. Uczestniczka show została pobita, przez co trafiła do szpitala z urazami głowy. Nie chciała jednak zawiadamiać policji o przestępstwie. Co więcej, chwilę po zszyciu głowy, wypisała się ze szpitala na własne życzenie. Inna wersja mówi z kolei o tym, że Baranowska zatruła się alkoholem. Niektórzy uważają natomiast, że w jej śmierć mogły być zaangażowane osoby trzecie, pomimo że ta opcja została odrzucona przez śledczych.

Anna Baranowska
Autor: WOJTEK STEIN/REPORTER

Mimo, że mija 12 lat od śmierci Anny Baranowskiej, nadal nie wiadomo, co stało się tego dnia.

Najnowsze