Białas i Mata w nowym wydaniu. Kawałek PDW w zaskakującej wersji!

2020-07-23 10:31 EK
Białas i Mata w nowym wydaniu. Kawałek PDW w zaskakującej wersji!
Autor: Screen z YouTube/SBM Label Białas i Mata w nowym wydaniu. Kawałek PDW w zaskakującej wersji!

Numer PDW to następny po Sępach kawałek z nadchodzącej płyty Białasa, nad którą pracuje już od dawna. Krążek H8M5 ma trafić na sklepowe półki już w sierpniu 2020 roku. Tym razem w sieci pojawiła się całkiem inna wersja PDW, która z pewnością was zaskoczy. Musicie jej posłuchać na ESKA.pl.

Białas i Mata połączyli siły w efekcie czego powstał numer PDW. Jest to kolejny numer, który znajdzie się na nadchodzącej płycie Białasa H8M5. Oficjalnie krążek ma trafić do sklepów już niedługo bo w sierpniu tego roku. H8M5 wyczekiwany album przez wszystkich fanów rapera, a w dodatku kontynuacja cyklu H8ME. Będzie to również 30. płyta w karierze Białasa. W najnowszym numerze PDW gościnnie możemy usłyszeć Matę. Chłopaki poruszają w nim tematy bananowej młodzieży, którą ciągnie w stronę ulicy - coś na styl Maty, który najprawdopodobniej dlatego znalazł się w refrenie piosenki PDW.

Białas i Mata ze swoim numerem PDW znaleźli się na 10. miejscu karty na czasie YouTube. Dodatkowo kawałek został wyświetlony już na tej platformie ponad 3 mln razy i doczekał się naprawdę sporo komentarzy. Jesteście ciekawi jak brzmi kawałek PDW w całkiem innej, a w dodatku damskiej wersji? Będziecie w szoku!

Hity lata 2020 - to te piosenki będą królować w wakacje!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Siostry Roszczyk - PDW

Nagrania całkiem innej wersji numeru PDW podjęły się popularne siostry Roszczyk, które możecie kojarzyć z sieci. Dziewczyny co jakiś czas publikują na YouTube swoje wersje znanych kawałków. W ich twórczym dorobku znajdziecie m.in. POLSKIE TANGO - Taco Hemingwaya, Bubbletea - Quebonafide i Darii Zawiałow, a także popularny Szampan, który w oryginale śpiewa Sanah. Rap w ich wersji znowu zachwycił internautów, co widać w zamieszczonych komentarzach pod filmem. Sami zobaczcie poniżej jak siostry Roszczyk śpiewają PDW grając na ukulele i nie tylko!

Najnowsze