Beyonce + nowa piosenka Bow Down/I Been On = skandal! O czym śpiewa gwiazda? Ten tekst oburzył fanów [AUDIO]

2013-03-18 19:11

Bow Down/I Been On to tytuł nowego nagrania od Beyonce, które swoim tekstem wywołało skandal w mediach. Kontrowersyjne słowa kawałka uraziły niektórych fanów wokalistki. Dodatkowo wielu internautów zarzuca Bee, że w Bow Down/I Been On kopiuje Britney Spears. O czym śpiewa Beyonce i gdzie widzą podobieństwo?

Bow Down/I Been to nowy kawałek Beyonce, który skutecznie przyciągnął uwagę mediów przed rozpoczęciem trasy koncertowej The Mrs. Carter Show World Tour. Wszystko to sprawka kontrowersyjnego tekstu piosenki, w którym pojawiają się niecenzuralne słowa. W nagraniu wokalistka jako Queen Bee w bezpośredni sposób żąda od swoich fanów pokłonów.

Wielu z nich jest oburzonych słowami piosenki. W sieci pojawiło się wiele negatywnych komentarzy. Poniżej fragment tekstu do Bow Down/I Been i jego tłumaczenie:

I know when you were little girls
You dreamed of being in my world
Don't forget it, don't forget it
Respect that, bow down, bitches

(Wiem, że gdy byłyście dziewczynkami
Marzyłyście o tym, by być w moim świecie
Nie zapominajcie o tym, nie zapominajcie
Szanujcie to, pokłońcie się, s*ki)

>>> Bow Down/I Been On - Beyonce. Sprawdź słowa do nowej piosenki wokalistki już teraz na Eska.pl! [TEKST]

Co więcej, internauci zarzucili piosenkarce, że wywołując skandal Bow Down/I Been kopiuje Britney Spears. Blond gwiazda jako pierwsza pop diva wywołała burzę dyskusji związaną z tekstem utworu po premierze kawałka Gimme More. To właśnie w nim wykorzystała kultowe już dziś It's Britney, bitch.

Czy Beyonce kończą się pomysły i musi wywoływać skandale, żeby pozostać w centrum zainteresowania? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie!


Posłuchaj Bow Down/I Been On - Beyonce!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze