Beyonce niczym Matka Boska na Grammy 2017

2017-02-13 17:23
Beyonce niczym Matka Boska! Występ gwiazdy wzbudza kontrowersje
Autor: fot. vimeo.com Beyonce niczym Matka Boska! Występ gwiazdy wzbudza kontrowersje

Występ Beyonce na Grammy 2017 nikogo nie pozostawił obojętnym. Co takiego ciężarna gwiazda zrobiła na scenie, że wzbudziła skrajne emocje?

 Występ Beyonce na Grammy 2017 to jeden z najczęściej komentowanych momentów tegorocznej gali. Wielu widzów zwróciło jednak uwagę na to, jak gwiazda wyglądała, a nie jak zaśpiewała na żywo swoje utwory Love Drought i Sandcastles z płyty Lemonade. To wszystko za sprawą imponującej stylizacji, która większości komentujących kojarzy się z... Matką Boską! Długa złota suknia opinająca ciążowy brzuch wokalistki wraz z przypominającą aureolę koroną rzeczywiście sprawiły, że Queen B wyglądała jak bogini!

>> Grammy 2017: Adele połamała statuetkę i oddała połowę Beyonce!

Grammy 2017: Beyonce niczym Matka Boska

Oprawa występu Beyonce na Grammy 2017 nie do każdego może przemawiać. Nie da się jednak ukryć, że artystka jak zwykle przygotowała  w pełni przemyślane i dopracowane w najdrobniejszym szczególe show. Jeśli nadal nie wiecie, czym tak wszyscy się emocjonują lub chcecie obejrzeć występ Beyonce z gali jeszcze raz, to poniższe video jest do waszej dyspozycji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze