Beyonce: Lemonade - nowa płyta 2016 Beyonce już jest! Co musisz o niej wiedzieć?

2016-04-25 15:50
Beyonce: Lemonade - nowa płyta Bey już jest!
Autor: Fot. okładka płyty Beyonce nowa płyta 2016

Lemonade - nowa płyta Beyonce już jest! Premiera blisko godzinnego filmu o takim samym tytule odbyła się 23 kwietnia na HBO. Wtedy też ukazał się nowy album Beyonce.

Beyoncé: Lemonade to nowa płyta wokalistki. Krążek miał swoją premierę 23 kwietnia 2016 roku. Jednocześnie z jego wydaniem na kanale HBO Beyonce zaprezentowała prawie godzinny film zatytułowany Lemonade. Produkcja została wyemitowana podczas specjalnego weekendu z premierami, wtedy też rozpoczął się szósty sezon Gry o tron. Płyta Beyonce zatytułowana Lemonade jest na razie dostępna tylko w serwisie streamingowym Tidal. Podobnie jak teledyski, które nagrała Beyonce. 

>> Beyonce była zdradzana przez Jaya Z? O czym śpiewa wokalistka na płycie Lemonade?

Beyonce: Lemonade - tracklista

Poniżej znajduje się tracklista płyty Lemonade, którą Beyonce wydała 23 kwietnia. Wśród 12 piosenek, które znalazły się na nowej płycie Beyonce jest m.in. utwór Formation, który wokalistka wydała niepodziewanie w przerwie Super Bowl 2016. Na uwagę zasługują też inni artyści, którzy wzięli gościnny udział w nagraniu płyty Lemonade. Beyonce nagrała piosenki z The Weeknd, Jackiem White’em, Kendrickiem Lamarem oraz Jamesem Blake’iem.

 1. Pray You Catch Me
 2. Hold Up
 3. Don’t Hurt Yourself (feat. Jack White)
 4. Sorry
 5. 6 Inch (feat. The Weeknd)
 6. Daddy Lessons
 7. Love Drought
 8. Sandcastles
 9. Forward (feat. James Blake)
 10. Freedom (feat. Kendrick Lamar)
 11. All Night
 12. Formation

via GIPHY

via GIPHY

> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI! <

#LEMONADE The Visual Album. Available now on BEYONCE.TIDAL.COM Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Beyoncé (@beyonce)

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze