Beyonce, Lady Gaga, Snoop Dogg, Nicki Minaj - jeden człowiek kilka twarzy!

2015-10-09 17:32
Jan Bonito, jako Snoop Dogg
Autor: fot. YouTube Beyonce, Lady Gaga, Snoop Dogg, Nicki Minaj - jeden człowiek kilka twarzy!

Jan Bonito to charakteryzator, który niedawno zasłynął z wcielenia się w gwiazdy filmu American Horror Story. Filipińczyk do tej pory przekształcał się w gwiazdy internetu, telewizji, a także muzyki! Przekonajcie się o tym, że makijaż czyni cuda! 

Makijażysta Jan Bonito, co jakiś czas udostępnia na swoim profilu w serwisie Instagram swoje wcielenia, których dokonuje przy pomocy tuszu do rzęs, szminki, pudru i kremu konturującego. Jego talent obserwuje ponad 385 tysięcy użytkowników. Artysta z Filipin ma na swoim koncie wcielenia w takie postaci jak: Ruby Rose, Paul Walker, Taraji Henson, a ostatnio swoim fanom dostarczył sporą dawkę strachu wcielając się w bohaterów z "American Horror Story". Jan Bonito przeistoczył się także w gwiazdy przemysłu muzycznego! W kogo? Sprawdźcie poniżej.

Kim jest Jan Bonito?

Wizażysta, charakteryzator, który pochodzi z Filipin, a obecnie zamieszkuje w Stanach Zjednoczonych. Sam zdecydował się na przeprowadzkę, bo jak twierdzi w Ameryce jest większa szansa na osiągnięcie sukcesu. Człowiek wielu twarzy biegle posługuje się w języku tagalskim, hiszpańskim i angielskim. Z pewnością jego twórczość może stać się inspiracją dla innych!

Beyonce, Lady Gaga, Snoop Dogg, Nicki Minaj nowe wcielenia!

Ten młody artysta wie jak stać się znaną osobą. Wystarczą tusze do rzęs, pudry, szminki i kremy konturujące, by być jak Beyonce, Lady Gaga, Nicki Minaj lub Snoop Dogg! Zresztą sami popatrzcie jak on to robi. Być może Was zainspiruje do stworzenia własnej charakteryzacji, którą wykorzystacie w Halloween 2015? ;)

Snoop Doog docenił twórczość Jana Bonito, gdy ten się w niego wcielił! W krótkim odstępie czasu filmik doczekał się blisko siedmiu milionów odsłon! Te metamorfozy zasługują na uznanie! 

 

Lady Gaga także doczekała się nowego wcielenia.

Wcielić się w Nicki Minaj to nie lada wyzwanie. Jan Bonito wszedłby z takim wizerunkiem na niejedną zamkniętą imprezę! 

Gdyby był rok 2008, to Jay-Z z pewnością pomyślałby, że Jan Bonito, to jego żona! Kolejna muzyczna metamorfoza.

Behind the scenes of my Beyoncé look! #picplaypost#morphe Film zamieszczony przez użytkownika Jan Bonito (@jkbonito)

 

Jan Bonito wrzuca do sieci filmiki, które średnio trwają 15 sekund. W rzeczywistości taka transformacja zajmuje artyście blisko 12 godzin! On po prostu jest niesamowity!

Polska - Irlandia live - gdzie oglądać transmisję w TV ostatniego meczu eliminacji do EURO 2016 Watch ME!

Polska - Irlandia: składy przed meczem eliminacji do EURO 2016. Kto będzie Winner?

Najnowsze