Bestsellerów Empiku 2022 - kiedy i gdzie? Kto wystąpi? [DATA, MIASTO, GWIAZDY]

i

Autor: AKPA Bestsellerów Empiku 2022 - kiedy i gdzie? Kto wystąpi? [DATA, MIASTO, GWIAZDY]

Bestsellery Empiku 2022 - kiedy i gdzie? Kto wystąpi? [DATA, MIASTO, GWIAZDY]

2023-02-01 9:45

To był rok pełen kulturalnych wrażeń i niespodzianek - wielkie muzyczne powroty po latach, nowe trendy na rynku książki, spektakularne koncerty i festiwale oraz dalszy dynamiczny rozwój kultury cyfrowej. Kto dotarł na sam szczyt popularności? Tego dowiemy się już podczas gali Bestsellerów Empiku 2022. Kiedy jest gala? Kto wystąpi? Poznajcie szczegóły i przygotujcie się na muzyczne uniesienia już teraz.

Spis treści

  1. Bestsellerów Empiku 2022 - kiedy i gdzie?
  2. Bestsellerów Empiku 2022 - kto wystąpi?

Bestsellerów Empiku 2022 to nie tylko nagrody dla twórców, którzy zdefiniowali miniony rok w kulturze. To także wielkie muzyczne widowisko, za które tym razem odpowiada nagrodzony Fryderykiem Jakub Galiński. Wystąpią topowi artyści, którzy w 2022 roku rządzili polską sceną. Wykonają oni swoje największe przeboje w bezkompromisowych, przekraczających granice gatunkowe, ansamblowych aranżacjach dyrektora muzycznego gali. Artystom towarzyszyć będzie orkiestra, która przeniesie widzów do złotej ery polskiej rozrywki, w szalone i kolorowe lata 70. Nagrody nieustannie ewoluują, aby jak najlepiej oddać zainteresowania odbiorców. Motywem przewodnim tegorocznej gali finałowej jest hasztag #swiatsiezmienia. Przyjmie ona nowoczesną i dynamiczną formułę z elementami wizualnymi w stylistyce retro (z lat 70.), a transmisja telewizyjna i streaming online będą się wzajemnie przenikać.

Koncerty w Polsce 2023 - kto wystąpi? [KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIASTA]

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Bestsellerów Empiku 2022 - kiedy i gdzie?

Niezmienna pozostaje demokratyczna zasada przyznawania Bestsellerów Empiku – statuetki trafią do autorów najchętniej kupowanych w Empiku płyt, książek i filmów na wszystkich nośnikach, najczęściej słuchanych treści audio w Empik Go oraz najpopularniejszego wydarzenia dystrybuowanego przez Going. i Empik Bilety. Klienci salonów i sklepu online oraz użytkownicy aplikacji głosują w plebiscycie na swoich faworytów przez cały rok poprzez codzienne zakupy i wybory. Spośród wszystkich twórców nominowanych do Bestsellerów Empiku w kategoriach muzycznych i książkowych fani wskażą także Pisarza i Artystę Muzycznego Roku. Głosowanie odbędzie się w aplikacji Empik od 1 do 7 lutego. Podczas finałowej gali 7 lutego poznamy również literackie, filmowe i muzyczne Odkrycia Empiku 2022.

Bestsellerów Empiku 2022 - kto wystąpi?

Najlepsze muzyczne brzmienia odkryją przed nami: Szczyl, Daria Zawiałow, Anna Gacek, Anna Maria Żurek i Dominik Sadowski. Galę Bestsellerów Empiku 2022 tradycyjnie będzie można śledzić na antenie TVN oraz w streamingu w kilku kanałach. Nominacje w poszczególnych kategoriach zostaną ogłoszone już 11 stycznia. Gospodarzami transmisji internetowej będą: Ewa Grzelakowska-Kostoglu (Red Lipstick Monster) i Karol Paciorek.

Kalendarz dni wolnych od pracy 2023. Kiedy mamy wolne od obowiązków?

Sonda
Czy będziesz oglądać Bestsellery Empiku 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE