Bestsellery Empiku 2017: transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

2018-02-06 21:29
Bestsellery Empiku 2018: transmisja na żywo. Gdzie oglądać?
Autor: materiały prasowe Bestsellery Empiku

Bestsellery Empiku 2017: transmisja na żywo. Gdzie oglądać? Już 6.02 o godzinie 20.15 Polacy będą mieli okazję jako pierwsi w Europie usłyszeć na żywo singiel 'Don't make me wait' promujący płytę Stinga i Shaggy'ego. Sprawdź, gdzie można oglądać online to wydarzenie!  

Bestsellery Empiku 2017: transmisja na żywo - gdzie oglądać to wydarzenie online? Mistrz nastrojowego popu - Sting i legenda jamajskich rytmów - Shaggy wystąpią w duecie na scenie Bestsellerów Empiku. Będzie to telewizyjna premiera utworu 'Don’t make me wait' z płyty '44/876', która ukaże się 20 kwietnia. Jessie Ware uzupełni zagraniczną muzyczną obsadę gali. Informujemy, gdzie można oglądać to wydarzenie!

Bestsellery Empiku 2017 - WYNIKI

Autor: brak danych

  Bestsellery Empiku w 2018 roku są przyznawane za wydawnictwa, które ukazały się w 2017 roku. Lista nominowanych do Bestsellera Empiku to wypadkowa kulturalnych wyborów dokonywanych przez klientów salonów Empik w całej Polsce oraz sklepu internetowego em

Bestsellery Empiku 2017: transmisja na żywo

Wszystkie występy będą transmitowane na żywo w stacji TVN, na fanpage'u Empiku na Facebooku oraz na stronie www.bestsellery.empik.com. Będzie to bezprecedensowe wydarzenie: to dopiero drugi występ duetu Stinga i Shaggy'ego na świecie, a pierwszy w Europie!

Bestsellery Empiku 2017: kto wystąpi?

Relację zza kulis streamingowaną w internecie poprowadzą Barbara Pasek oraz Piotr Grabarczyk, przed którymi świat show-biznesu nie ma żadnych tajemnic. Gospodarzem telewizyjnej gali będzie, podobnie jak w roku ubiegłym, Marcin Prokop. Podczas wydarzenia na scenie Bestsellerów Empiku wystąpią także popularni polscy artyści: elektro-popowa formacja The Dumplings, Miuosh z gościnnym udziałem Katarzyny Nosowskiej, Mrozu, Andrzej Piaseczny oraz Natalia Kukulska. Natomiast Radzimir Dębski, czyli Jimek - utalentowany kompozytor muzyki filmowej i inicjator głośnego projektu Hip-Hop History Ochestrated by JIMEK - wystąpi w roli twórcy oprawy muzycznej tegorocznej gali.

Bestsellery Empiku 2017 - NOMINACJE, GWIAZDY, DATA, TRANSMISJA gali

Autor: brak danych

  Bestsellery Empiku - gwiazdy, data, miejsce i transmisja gali to najważniejsze informacje. Bestsellery Empiku nie tylko największy plebiscyt kulturalny w Polsce i najgorętsze hity literackie, muzyczne czy filmowe ubiegłego roku, ale też ważne wydarzenie medialne. W trakcie wielk

Źródło: Materiały Prasowe

Najnowsze