Benson Boone z Beautiful Things podbił Stany Zjednoczone, teraz króluje w Polsce!

i

Autor: ERICA_HERNANDEZ / WARNER MUSIC POLAND Benson Boone z "Beautiful Things" podbił Stany Zjednoczone, teraz króluje w Polsce!

GORĄCA 20 RADIA ESKA

Benson Boone z "Beautiful Things" podbił Stany Zjednoczone, teraz króluje w Polsce!

2024-03-22 19:52

Odkryty przez Dana Reynoldsa z Imagine Dragons, 20-latek szybko zdobył uznanie dziennikarzy na całym świecie. Magazyn "Billboard" pochwalił jego "powściągliwy wokal", z kolei Consequence określił go "nowym, ekscytującym głosem". Teraz jego hitem "Beautiful Things" zachwycają się polscy słuchacze. Mamy nowy numer 1 w Gorącej 20 Radia ESKA!

Pierwsza wiosenna Gorąca 20 Radia ESKA układana Waszymi głosami na ESKA.pl za nami! To było do przewidzenia, że Benson Boone zdobędzie Wasze serca hitem "Beautiful Things". Na drugim miejscu uplasował się Ray Dalton z hitem "All We Got", a podium zamknęła Sylwia Grzeszczak i jej "Motyle". Tuż za podium znalazła się Dua Lipa. Artystka z hitem "Training Season" zaliczyła ogromny awans z miejsca 18. Bryska również ma powody do radości, bo ze swoim hitem "Obca" awansowała z niepechowego 13. miejsca na 5. O Wasze głosy pilnie prosi Oliver Heldens, który z utworem "Out of Love" spadł z miejsca 9. na miejsce 20. O wsparcie prosi też Teddy Swims z hitem "Lose Control", bo spadł z 10. na 18.

Trio bambi, Fukaj i stickxr w hitowym singlu Kubiego Producenta! "Woda księżycowa"

Nosel wkręca w Radiu ESKA | Odcinki 7-12

8 spadków, 10 awansów, 2 nowości i 0 utworów bez zmian, to statystyka pierwszego wiosennego notowania Gorącej 20 Radia ESKA. Mieliśmy dwie nowości, więc trzeba to szerzej odnotować. Na miejscu 19. powitaliśmy rockową grupę Disturbed, której hit "The Sound of Silence" został zremixowany przez Cyrila. Na miejscu 16. pojawił się Jax Jones z hitem "Never Be Lonely".

Z Gorącej 20 Radia ESKA pożegnaliśmy natomiast Qry'ego i jego "Tyrkę", a także Alana Walkera i jego megahit "Fire!". W połowie marca na szczycie była Sophie Ellis-Bextor, w 12. tygodniu 2024 roku uplasowaliście ją na miejsce 8. 

The Voice Kids 7: Piękna historia niezwykłej przyjaźni, która porusza do łez!

Gorąca 20 Radia ESKA to najpopularniejsze hity w Polsce, ale też propozycje, których nie możecie przegapić. Zaproponowaliśmy wam nowy numer od Roxie Węgiel "Jedna na milion", świeżą propozycję od Lanberry "Co ja robię tu", nowość od Olivii Rodrigo "Obsesssed", czy premierowy numer od YouNotUs "24k Heart of Gold". Waszą uwagę zwracamy tęż na utwór "One on One" od The Knocks i Sofi Tukker, czy "Clouds" od JVKE i "I Like The Way You Kiss Me", pod którym podpisuje się Artemas.

Gorąca 20 w każdy piątek od godziny 18:00.

Gorąca 20 Radia ESKA: 1. Benson Boone - Beautiful Things