Before You Exit i Christina Grimmie w Polsce 2015: bilety na koncert. Gdzie kupić i ile kosztują? [VIDEO]

2014-10-03 18:57

Wśród koncertów 2015 w Polsce m.in. Before You Exit i Christina Grimmie w Warszawie. Grupa i wokalistka w ramach swojej wspólnej trasy odwiedzą nas jeszcze w zimie. Kiedy dokładnie i gdzie zagrają Before You Exit i Christina Grimmie w Polsce? Ile kosztują bilety i jak je kupić? Wszystko na ESKA.pl!

Na listę koncertów 2015 w Polsce dopisujemy Before You Exit i Christinę Grimmie w Warszawie. Wszyscy fani koncertujących razem gwiazd wiedzą już, kiedy i gdzie dokładanie wystąpią Before You Exit i Christina Grimmie. ESKA.pl przypomina, że artystów zobaczymy już 9 lutego 2015 roku w warszawskiej Proximie. Kolejna ważna kwestia poza datą i miejscem show to oczywiście bilety na koncert Before You Exit i Christina Grimmie w Warszawie i ich ceny. Wejściówki za 79 zł są dostępne w sprzedaży online i stacjonarnej za 79 zł m.in. na ebilet.pl czy też w sieciach Empik.

Kim są Before You Exit i Christina Grimmie? To pytanie zadajemy w imieniu tych, którzy nie mieli jeszcze szansy poznać artystów. Amerykański zespół trzech braci McDonough jest popularny szczególnie wśród nastolatków a ich twórczość docenili m.in. Radio Disney czy też Teen Vogue. Z kolei Christina Grimmie to nie tylko gwiazda The Voice USA, ale także wokalistka supportująca samą Selenę Gomez na jej trasach koncertowych.

>>> Zobacz film o One Direction za darmo: Going Our Way na eskaGO!

Before You Exit i Christina Grimmie podczas wspólnego tournée po Europie oprócz Warszawy odwiedzą też m.in. Paryż czy Wiedeń.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze