Bedoes - Wow. Dlaczego teledysk rapera jest przełomowy?

2018-06-22 14:32
Bedoes - Wow. Dlaczego teledysk rapera jest przełomowy?
Autor: fot./screen/youtube.com/SB Maffija Bedoes - Wow

Sam raper powiedział, że klip jest dla niego "kamieniem milowym". Na ESKA.pl wyjaśniamy, na czym polega przełomowość teledysku do utworu Wow Bedoesa.

Bedoes - Wow to nowy utwór rapera. Kawałek, który znajdzie się prawdopodobnie na nadchodzącej płycie Kwiat polskiej młodzieży, zyskał niedawno teledysk. Klip jest wyjątkowy i może pomóc wielu osobom, które nie akceptują samych siebie. Wszystko dzięki odwadze, którą wykazał się występujący w nim Bedoes. Warto dowiedzieć się, dlaczego teledysk rapera jest przełomowy.

Najprzystojniejszy polski raper to... Zobacz, jak wybrały Polki

Bedoes przezwycięża kompleksy

W czarno-białym teledysku do Wow, Bedoes występuje bez koszulki. Pokazanie swojego ciała nie było dla rapera czymś łatwym. Okazuje się bowiem, że przez lata cierpiał na nadwagę, a gdy udało mu się schudnąć, na ciele pozostały ślady w postaci fałd. Raper odczuwał z tego powodu kompleksy i dopiero niedawno udało mu się je przezwyciężyć. Na swoim Instastory napisał: - Ten teledysk jest dla mnie i mojej samooceny kamieniem milowym. Chciałbym być inspiracją dla wszystkich tych, którzy czują się niepewni swojego ciała. To wasze ciało, to wy. Wasze rozstępy, wasze blizny, wasze niedoskonałości – to wy. Nie bójcie się siebie, nie żyjcie w strachu i wstydzie, bo ucieknie wam życie. Kochajcie siebie.

MUNDIAL 2018 - POLSKA ma nowy HIT w szatni! Czego słuchają nasi na MŚ w Rosji?

Teledysk jest przełomowy, bo pokazuje coś zupełnie innego niż większość hip-hopowych klipów. Zwykle raperzy tworzą pełne przepychu teledyski, w których chwalą się bogactwem. Bedoes postawił zaś na szczerość i odwagę. Wow może pomóc wszystkim, którzy czują się niepewni siebie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze