Bedoes - Wow. Dlaczego teledysk rapera jest przełomowy?

2018-06-22 14:32
Bedoes - Wow. Dlaczego teledysk rapera jest przełomowy?
Autor: fot./screen/youtube.com/SB Maffija Bedoes - Wow

Sam raper powiedział, że klip jest dla niego "kamieniem milowym". Na ESKA.pl wyjaśniamy, na czym polega przełomowość teledysku do utworu Wow Bedoesa.

Bedoes - Wow to nowy utwór rapera. Kawałek, który znajdzie się prawdopodobnie na nadchodzącej płycie Kwiat polskiej młodzieży, zyskał niedawno teledysk. Klip jest wyjątkowy i może pomóc wielu osobom, które nie akceptują samych siebie. Wszystko dzięki odwadze, którą wykazał się występujący w nim Bedoes. Warto dowiedzieć się, dlaczego teledysk rapera jest przełomowy.

Najprzystojniejszy polski raper to... Zobacz, jak wybrały Polki

Bedoes przezwycięża kompleksy

W czarno-białym teledysku do Wow, Bedoes występuje bez koszulki. Pokazanie swojego ciała nie było dla rapera czymś łatwym. Okazuje się bowiem, że przez lata cierpiał na nadwagę, a gdy udało mu się schudnąć, na ciele pozostały ślady w postaci fałd. Raper odczuwał z tego powodu kompleksy i dopiero niedawno udało mu się je przezwyciężyć. Na swoim Instastory napisał: - Ten teledysk jest dla mnie i mojej samooceny kamieniem milowym. Chciałbym być inspiracją dla wszystkich tych, którzy czują się niepewni swojego ciała. To wasze ciało, to wy. Wasze rozstępy, wasze blizny, wasze niedoskonałości – to wy. Nie bójcie się siebie, nie żyjcie w strachu i wstydzie, bo ucieknie wam życie. Kochajcie siebie.

MUNDIAL 2018 - POLSKA ma nowy HIT w szatni! Czego słuchają nasi na MŚ w Rosji?

Teledysk jest przełomowy, bo pokazuje coś zupełnie innego niż większość hip-hopowych klipów. Zwykle raperzy tworzą pełne przepychu teledyski, w których chwalą się bogactwem. Bedoes postawił zaś na szczerość i odwagę. Wow może pomóc wszystkim, którzy czują się niepewni siebie.

Najnowsze