Bedoes i Cardi B w jednym kawałku. Challenge FANKI i Lexy podbija sieć!

2019-11-15 16:38 MK
FANKA
Autor: YouTube/FANKA

Wyzwania na YouTubie cieszą się wielką popularnością. Jednym z najpopularniejszych internetowych challenge'ów jest ten polegający na losowaniu słowa i śpiewaniu piosenki, w której się ono pojawia. Na kanale youtuberki o pseudonimie FANKA pojawił się nowy filmik, który już podbija sieć! Zobacz na ESKA.pl zabawne wideo, w którym gościnnie pojawiła się dobrze znana fanom Teamu X Lexy.

FANKA - popularna youtuberka w ostatnim czasie rządzi na YouTubie. I to dosłownie! YouTuberka zasłynęła damską wersją hitu Kacpra Blonsky'ego zatytułowanego Eluwina. Od tamtej chwili, niemalże każdy z jej filmików udostępnionych w serwisie YouTube niedługo po premierze trafia na kartę na czasie. To prawdziwe wyróżnienie, bowiem w rankingu znajdują się tylko najchętniej oglądane w naszym kraju pliki wideo. Nie inaczej było w przypadku najnowszego projektu youtuberki. W zaledwie dobę od publikacji, jej wideo odtworzono blisko 400 tysięcy razy. Tym razem, Anna Wójcik, bo tak naprawdę się nazywa, zaprosiła do nagrania filmiku Lexy - doskonale znaną wszystkim członkinię projektu Team X. Pod ostatnim challengem FANKI internauci prosili, by to właśnie Lexy była jej kolejnym gościem. Dziewczyny zdecydowały się na wzięcie udziału w zabawie, która cieszy się niesłabnącą popularnością w sieci. Mianowicie, chodzi o wyzwanie, które nie tylko sprawdziło ich znajomość popularnych piosenek, ale również umiejętność szybkiego kojarzenia.

FANKA - challenge

Wszelkiego rodzaju "song challenges" podbijają sieć. Zdecydowanie jednym z najbardziej popularnych jest ten, kiedy to biorący udział w zabawie losuje słowo i ma kilka sekund na to, by zaśpiewać piosenkę, w której ono występuje. Wydaje się proste, prawda? Wcale jednak takie nie jest! Zarówno FANKA, jak i Lexy miały mnóstwo zabawy, tworząc wideo. Wśród hitów, jakie wpadły im do głowy znalazły się kawałki Bedoesa oraz Cardi B. Zobaczcie, jak youtuberki poradziły sobie z rapowaniem.

Najnowsze