Będę Grał w Grę - jak się zgłosić? Czekają na was świetne nagrody!

2021-11-26 16:00 Materiał sponsorowany
LG OLED
Autor: LG

Startuje kolejna edycja akcji Będę Grał w Grę w Radiu ESKA. Już teraz do zgarnięcia są odjechane nagrody, które z pewnością umilą długie, jesienne wieczory. Jak się głosić do zabawy i wygrać telewizor LG OLED, konsolę Xbox czy też słuchawki bezprzewodowe LG TONE Free? Sprawdźcie szczegóły akcji.

Kiedy za oknami coraz mniej słońca, ciemno robi się już o godzinie 15, a temperatura na zewnątrz wcale nie zachęca do spacerów i wyjść na miasto, szukamy aktywności w domu, które umilą nam jesienne wieczory. Czasami do szczęścia potrzebna jest jedynie ulubiona gra. Chcielibyście zagrać w nią na podłączonej do telewizora LG OLED, nowej konsoli Xbox? Nic prostszego! Wystarczy wziąć udział w akcji Będę Grał w Grę.

Będę Grał w Grę - jak się zgłosić?

Aby wziąć udział w zabawie Będę Grał w Grę i stanąć do walki i stanąć do walki o mistrzowski zestaw gamingowy, w tym o najnowszy telewizor LG OLED stworzony do gier na konsoli oraz o konsolę Xbox, należy wejść na stronę Będę Grał w Grę i wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy. Następnie wystarczy odebrać telefon od prowadzącego imprESKI, Michała Hanczaka, i zaliczyć trzy proste poziomy. Za przejście każdego z nich uczestnicy nagradzani są wyjątkowymi nagrodami.

Będę Grał w Grę - jak zgarnąć nagrody?

Na uczestników zabawy Będę Grał w Grę czekają nagrody, które z pewnością przydadzą się nie tylko gamerom. Od 29 listopada do 8 grudnia słuchacze Radia ESKA, którzy przejdą poszczególne poziomy zabawy zgarną:

  • Level 1: Gadżety Radia Eska
  • Level 2: Abonament Xbox Game Pass Ultimate 3M
  • Level 3: Słuchawki bezprzewodowe LG TONE Free

W wielkim finale, który odbędzie się już 9 grudnia, do wygrania będą:

  • Level 1: Abonament Xbox Game Pass Ultimate 3M
  • Level 2: Konsola Xbox
  • Level 3: Telewizor LG OLED48C1

Nagrody są na wyciągnięcie ręki. Pomóż swojemu szczęściu i już teraz zgłoś się do zabawy Będę Grał w Grę w Radiu ESKA.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze