Barry Weiss - kim jest uczestnik Mam talent 2021?

2021-09-17 17:32
Mam Talent
Autor: x-news/TVN

Barry Weiss to nowy uczestnik 13. edycji programu Mam talent. W pierwszych odcinkach nowej odsłony słynnego talent show mieliśmy okazję zobaczyć już kilka niesamowitych występów. Barry Weiss to jedna z tych osób, których występ zachwyca zarówno widzów, jak i jurorów. Kim jest Barry Weiss? Jaki jest jego talent?

Mam Talent 2021 zaskakuje z odcinka na odcinek! Najnowsza 13. edycja przyniosła kilka zmian. W jury oglądamy w tym sezonie Jana Klimenta - popularnego tancerza. Co więcej, do programu wprowadzono nowe zasady - platynowy przycisk i dziką kartę. Program jest na antenie od 2008 roku, a na jego scenie przewinęły się już tysiące uczestników. Już niedługo widzowie będą mogli podziwiać Barry'ego Weissa. Kim jest ten utalentowany człowiek? Przeczytaj niżej.

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Barry Weiss - kim jest?

41-letni iluzjonista pochodzący z Białorusi, mieszkający w Grodzisku Mazowieckim. Twórca Muzeum Iluzji w Mińsku, samouk. Od 16 roku życia zakochany w świecie magii. Na scenie występuje od ponad 20 lat. Ze swoim programem artystycznym objechał cały świat m.in. USA, Wyspy Brytyjskie, Francję, Emiraty Arabskie, Rosję i Chiny.

Mam talent 2021 - kiedy i gdzie oglądać?

Mam talent powrócił na antenę TVN-u już w pierwszym tygodniu września 2021. Nowa edycja pokazywana będzie w te same dni i o tej samej porze co poprzednia, czyli w soboty o 20:00. Pierwszy odcinek został wyemitowany już 4 września.

Najnowsze