Barnim muzyczną nadzieją 2024 roku. Album Nastoletni Dwudziestolatek warty uwagi!

i

Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Barnim muzyczną nadzieją 2024 roku. Album "Nastoletni Dwudziestolatek" warty uwagi!

KIM JEST?

Barnim muzyczną nadzieją 2024 roku. Album "Nastoletni Dwudziestolatek" warty uwagi!

2024-06-20 15:13

21 czerwca premiera albumu "Nastoletni Dwudziestolatek". To czternaście kompozycji, w których Barnim prezentuje swoją bardziej romantyczną naturę. Zbiór utworów, które opowiadają o doświadczeniach, marzeniach i przemyśleniach artysty. Muzycznie to bezpretensjonalny, melodyjny indie pop, który wyróżnia wyjątkowa paleta brzmień i dopieszczona produkcja. Na płycie znajdziemy wszystkie dotychczas wydane single Barnima, w tym ciepło przyjęte utwory "Kwiaciarka", "Niepoważny" i "Fioletowe niebo". Niewątpliwą ozdobą albumu są też kompozycje nagrane z Hanią ("Własne prawdy") i Gverillą ("Nie zawsze wszystko").

Spis treści

  1. Barnim - ile ma lat?
  2. Barnim - wzrost
  3. Barnim: muzyka, inspiracje
  4. Barnim - ciekawostki
  5. Barnim - dziewczyna
  6. Barnim - zdjęcia

Barnim, doświadczony DJ i producent z Londynu, powraca z nowym materiałem, na który trzeba zwrócić uwagę. Sam artysta zdobył uznanie także jako producent muzyczny, w czym potwierdza jego współpraca z Tymkiem w utworze "Deweloper", który w krótkim czasie zebrał ponad 4 miliony wyświetleń na platformach streamingowych. Jego kreatywność i eksperymentalne podejście do tworzenia muzyki sprawiają, że jest uznawany za człowieka renesansu w branży.

Barnim - ile ma lat?

Wiek młodego artysty nie jest tajemnicą. Aktualnie ma 26 lat!

Barnim - wzrost

Ma 187 centymentrów wzrostu.

Barnim: muzyka, inspiracje

DIIV, Jadu Heart, Skrillex, Yellow Days, King Krule, Flying Lotus, Darius, Hibou, Bonobo

Szok! Taką emeryturę dostanie Zenek Martyniuk. Kwota powala!

Barnim - ciekawostki

Większość lata można go spotkać na drogach w starej czerwonej Mazdzie Cabrio śmigając bez celu po mieście . Grał w najlepszych londyńskich klubach, takich jak XOYO, Ministry of Sound i Maddox. W Polsce współpracował z braćmi Kacperczykami i Tymkiem. Warto zauważyć, że Barnim zamknął pierwszy dzień SBM Festival elektryzującym setem DJ-skim dla 10 000 osób, wieńcząc udany sezon letni. 

Barnim - dziewczyna

Życie prywatne Barnima interesuje jego fanów. Otóż artysta jest zakochany bez pamięci i jego serce jest już zajęte!

Barnim - zdjęcia