Barbara Parzeczewska z The Voice Senior nagrała piosenkę. Łzy wzruszenia gwarantowane!

2021-11-11 17:27

Barbara Parzeczewska w lutym 2021 roku wygrała drugą edycje muzycznego show The Voice Senior. Widzowie ją po prostu pokochali, dlatego zwyciężczyni nie pozwoli im o sobie zapomnieć. Niedawno wydała piosenkę, która wywołuje łzy wzruszenia nie tylko samą melodią, ale przede wszystkim głębokim przekazem. Ciarki gwarantowane!

Barbara Parzeczewska dała się poznać polskiej publiczności występując w drugiej edycji programu The Voice Senior. Niesamowicie utalentowana 67-latka, skradła serca trenerów podczas Przesłuchań w Ciemno, gdzie zaśpiewała hit Amy Winehouse - Valerie. Choć miała ciężki wybór, to zdecydowała się kontynuować przygodę w show u boku Andrzeja Piasecznego, z którym kształciła swoje wokalne umiejętności. Oczywiście nie mogło być inaczej. Barbara Parzeczewska dotarła do finału, a dzięki głosom widzów stanęła na podium zyskując miano Najlepszego Głosu w Polsce. Niestety za uczestniczką muzycznego show ciągnie się przykra historia. Jej ukochany mąż namówił ją do wzięcia udziału w castingu do The Voice Senior, jednak niedługo po nagraniach zmarł. Pani Basia mocno przeżyła tę tragedię, jednak po kilku miesiącach od finały show powróciła z muzyczną nowością. To kawałek dla jej ukochanego męża!

Ostre słowa Marka Piekarczyka w The Voice of Poland!

Barbara Parzeczewska - nowa piosenka

Barbara Parzeczewska, która urzekła swoim głosem widzów i trenerów muzycznego show The Voice Senior, powróciła z przytupem. W sieci pojawiła się jej nowa piosenka Wiem, że tam jesteś, którą wokalistka zadedykowała swojemu ukochanemu mężowi. Pani Basia śpiewa właśnie dla niego, ponieważ wie, że on zawsze jest przy niej. Poniżej możecie posłuchać muzycznej nowości zwyciężczyni The Voice Senior 2. Łzy wzruszenia gwarantowane!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze