Reality show

"Bar". Grzegorz Markocki po latach. Jego ślub z inną uczestniczką oglądały miliony fanów! Jak wygląda dzisiaj?

Grzegorz Markocki to muzyk, któremu udział w pierwszej edycji programu "Bar" miał otworzyć drzwi do wielkiej kariery. Zanim wystąpił w popularnym przed laty reality show, zagrał w filmach i zwyciężył jeden z odcinków "Szansy na sukces". Jak potoczyły się jego losy po udziale w "Barze" i jak wygląda dzisiaj?

"Bar" przed laty przyciągał przed telewizory miliony widzów 

Początek lat dwutysięcznych dał początek różnego rodzaju reality show w polskiej telewizji. Nowe formaty szybko zaczęły cieszyć się gigantyczną popularnością i gromadziły przed telewizorami rzeszę widzów. Do najpopularniejszych reality show należały wówczas Big Brother i "Bar". 

Ten drugi zadebiutował na antenie Polsatu w 2002 roku. Zadaniem uczestników programu "Bar" była praca w jednym z lokali we Wrocławiu i zrobienie jak największego dziennego utargu. O pozostaniu w programie decydowały zarówno osoby biorące udział w zmaganiach, jak i publiczność.

Program, który prowadził Krzysztof Ibisz doczekał się w Polsce pięciu edycji oraz edycji specjalnej "Bar- Europa", która została wyemitowana w 2005 roku.

Grzegorz Markocki wziął ślub w programie "Bar" 

Jednym z uczestników, a także finalistą pierwszej edycji programu "Bar" był Grzegorz Markocki. Mężczyzna zasłynął tym, że będąc w reality show zakochał się w innej uczestniczce - Izabeli Kowalczyk. Para wzięła ślub cywilny, a transmisję z uroczystości oglądała cała Polska. Był to ewenement na skalę światową, bo do tamtej pory nie było jeszcze podobnej sytuacji w żadnym reality show na świecie! 

Związek Grześka Markockiego i Izy Kowalczyk nie przetrwał jednak po programie, a małżeństwo zakończyło się rozwodem.  

Czytaj także: Karolina Pachniewicz była najmłodszą uczestniczką i bohaterką najsłynniejszego romansu w historii "Big Brothera"

Grzegorz Markocki z "Baru" - kariera 

Charakterystyczny uczestnik programu "Bar" pojawiał się w życiu publicznym już wcześniej. Jako aktor wystąpił w filmach „Poniedziałek” z 1998 roku oraz „Wtorek” z 2001. Wcześniej, bo w 1998 roku wziął udział w "Szansie na sukces" z Krzysztofem Krawczykiem. Artysta zaśpiewał "Ostatni raz zatańczysz ze mną" i... wygrał odcinek! 

Popularność, którą przyniósł mu udział w "Barze" wykorzystał, by dalej rozwijać się w kierunku muzycznym. W 2002 nagrał z zespołem The Crackers Band płytę "Królem być rock'n rolla", a jako członek zespołu Bracia zaśpiewał "Kiedy Mówisz Mi Kocham Cię". Od 2009 występował w zespole The Beatlmen z którym w 2016 wydał płytę "Pozytywnie". Po drodze, w 2006 roku, znów pojawił się na ekranach, tym razem jako Marlon w filmie "Czeka na nas świat". 

Jak zmienił się Grzegorz Markocki z "Baru"? 

W 2021 roku zapomniany nieco Grzegorz Markocki powrócił na wielka scenę! Podczas Festiwalu w Opolu wykonał utwór, który dał mu zwycięstwo w "Szansie na sukces" podczas koncertu „Krzysztof Krawczyk. Ostatni raz zatańczysz ze mną”. 

Grzesiek z "Baru" ma dzisiaj 48 lat i nadal wyróżnia się śniżnobiałym uśmiechem i blond włosami. Całkiem niedawno eksperymentował jednak z wyglądem i pofarbował włosy na czarno. Artysta nadal śpiewa, a na YouTube można znaleźć jego najnowszy utwór "Zabiorę Cię dziś do gwiazd". 

W poniższej galerii znajdziesz aktualne zdjęcia Grzegorza Markockiego. Mocno się zmienił? 

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł