Ban na Messengerze dla TYCH użytkowników. Kiedy i kto zostanie zablokowany?

i

Autor: Valera Golovniov/SOPA Images/Shutterstock / Rex Features/East News Ban na Messengerze dla TYCH użytkowników. Kiedy i kto zostanie zablokowany?

Ban na Messengerze dla TYCH użytkowników. Kiedy i kto zostanie zablokowany?

2022-04-12 11:21

Ban na Messengerze jest powodem irytacji i zdenerwowania. Niektórzy użytkownicy otrzymują go przez przypadek taki jak chociażby rozsyłanie zabawnych, żartobliwych łańcuszków. Blokada konta trwa kilkanaście godzin, a nawet kilkanaście dni! Za co można dostać bana na Messengerze? Jak tego uniknąć? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Ban Messenger 2022 - za co?
  2. Messenger nie działa? Nieważne, teraz i tak liczy się głównie TikTok!
  3. Posłuchaj, jak łatwo zrobić karierę w tym serwisie.

Ban na Messengerze - za co można dostać blokadę? Kiedy ban na Messengerze jest możliwy? Użytkownicy najpopularniejszego komunikatora na świecie nawet nie zdają sobie sprawy, w jak łatwy sposób mogą zostać zablokowani i automatycznie wysyłanie wiadomości przestanie być możliwe. Stanie się tak, jeśli w nagminny sposób będziecie łamać obowiązujący regulamin. Przestrzegany jest on szczególnie teraz, gdy pojawia się mnóstwo nieprawdziwych kont, za sprawą których publikowane są fake newsy odnośnie chociażby wojny w Ukrainie. Sporo osób chce zatuszować to, co naprawdę dzieje się za wschodnią granicą. Właśnie używanie sztucznie wytworzonego konta jest najczęstszą przyczyną bana. Blokadę jednak również otrzymują prawdziwi użytkownicy. Za co ban na messegerze 2022? Poniżej kilka powodów!

Najlepsza Muzyka do Biegania [wiosna 2023] | ESKA XD - Fit vlog #44

Ban Messenger 2022 - za co?

Ban w informatyce to nic innego jak zablokowanie dostępu danego użytkownika do usługi internetowej. Większość z Was przynajmniej raz w życiu spotkała się z blokadą na serwerze gry internetowej, forum dyskusyjnego lub właśnie w komunikatorze. Już w 2019 roku było głośno o tym, że właściciele Messengera nie chcą, by w ramach ich komunikatora przesyłane były treści zakazane. Co więcej niektórzy użytkownicy otrzymywali blokadę za wysyłanie jednej tej samej wiadomości kilku osobom. Dokładniej był to tak zwany łańcuszek. Żart dla wielu użytkowników kończył się blokadą możliwości wysyłania wiadomości na Messengerze od 48 do 72 godzin. Za większe przewinienia można otrzymać bana na 7, czy chociażby 30 dni. W momencie, gdy naruszanie regulaminu będzie nagminne, użytkownik dostanie bana pernamentnego, czyli blokady na stałe. 

Zrobisz screena rozmowy na Messengerze. Rozmówca zostanie powiadomiony!

Ban na Messengerze 2022 możliwy jest w kilku wypadkach. Najczęściej dostają go użytkownicy, którzy prowadzą fikcyjne konta, a przy tym wszystkim rozsyłają propagandowe wiadomości. Na blokadę konta mogą również liczyć osoby, które wysyłają zabronione treści o charakterze rasistowskim. To samo tyczy się rozsyłania pornografii. Messenger jest wyczulony na nagość. Zwróćcie także uwagę na to, jakie linki wysyłacie swoim znajomym. Strona bez zabezpieczenia "s" w http, może zostać potraktowana jako zagrożenie. Zbyt częste i szybkie wysyłanie wiadomości, czyli w małym odstępie czasowym, również jest niedozwolone. Spam to częsta przyczyna blokady konta.

Sonda
Czy życie bez Facebooka i Instagrama byłoby lepsze?

Messenger nie działa? Nieważne, teraz i tak liczy się głównie TikTok!

Posłuchaj, jak łatwo zrobić karierę w tym serwisie.

Listen to "Co Alex Kain radzi młodym twórcom? „W TikToku jest siła!”" on Spreaker.