Bambi, Kizo, Young Leosia, Waima i Deemz w Lecę, bo chcę.

i

Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Bambi, Kizo, Young Leosia, Waima i Deemz w "Lecę, bo chcę".

ale ekipa!

Bambi, Kizo, Young Leosia, Waima i Deemz w "Lecę, bo chcę". Rapowa wersja hitu Wilki!

2024-04-30 13:22

Producent Deemz, wraz z topowymi artystami polskiej sceny rapowej Young Leosią, bambi, Waimą i Kizo, z dumą ujawnił swój najnowszy utwór. A tak naprawdę odświeżoną wersję hitu "Bohema", pod którym podpisuje się grupa Wilki. Posłuchajcie efektów i zobaczcie teledysk już teraz.

Spis treści

  1. Lecę bo chcę - nowa wersja hitu Wilki
  2. Deemz - kim jest?

Nowości Muzyczne 2024: Lecę bo chcę jest świeżą interpretacją wszystkim dobrze znanego utworu "Bohema" autorstwa zespołu Wilki. Numer jest efektem kreatywnej kolaboracji między Deemzem a najbardziej rozpoznawalnymi artystami ze świata rapu: Young Leosią, bambi, Waimą i Kizo. Inspiracją do stworzenia tego utworu była chęć połączenia różnorodnych talentów w niepowtarzalnej kompozycji, która zaskakuje zarówno brzmieniem, jak i przesłaniem.

Pamiętacie hit "Peron" Projekt WOW stworzył cover, który brzmi doskonale!

Bambi zaczynała w Voice Kids. TO ją podrywał syn Górniak!

Lecę bo chcę - nowa wersja hitu Wilki

Deemz określa "Lecę bo chcę" jako energetyczną kompozycję, łączącą elementy elektroniczne, popowe i hip-hopowe. Utwór emanuje pozytywną energią i jest przepełniony oryginalnym nowoczesnym brzmieniem inspirowanym Jersey Clubem. Według autorów tekstu, zwrotki w "Lecę bo chcę" odzwierciedlają pragnienie wolności i odwagi, manifestującą się w życiu codziennym. Każdy z artystów interpretuje swoją część w sposób osobisty i autentyczny.

OKI i Sobel z sentymentem wspominają początki. "Ile lat?" rapowym hitem lata!

Teledysk do "Lecę bo chcę" jest dziełem znanego reżysera Jana Dybusa, który wraz z zespołem producenckim stworzył jedyną w swoim rodzaju wizualizację opartą w 99% o CGI i efekty specjalne. Teledysk przenosi widza w świat całkiem nowych doznań związanych z wizualną stroną odczuć podczas słuchania utworu. Czegoś takiego na Polskim rynku muzycznym jeszcze nie było!

Deemz - kim jest?

Deemz to uznany producent muzyczny, który przez lata tworzy niepowtarzalne produkcje łączące różne gatunki. Każdy chociaż raz słyszał jego hitowe produkcje w takich utworach jak między innymi "Uzi" z Białasem i Soblem, "Eldorado" Bedoesa czy ostatni ponadczasowy hit ze Szpakiem "Plaster" Jego przyszłe plany obejmują kontynuację eksperymentów z dźwiękiem i współpracę z wieloma utalentowanymi artystami.