Bajkowy weekend w Parku Rozrywki Julinek. Przenieś się do wyjątkowej krainy

2020-08-06 14:39 JJ
Bajkowy weekend w Parku Rozrywki Julinek. Przenieś się do wyjątkowej krainy
Autor: Materiały prasowe ZPR Bajkowy weekend w Parku Rozrywki Julinek. Przenieś się do wyjątkowej krainy

To będzie kolejny weekend, który na długo zapadnie Wam w pamięci. Na dwa dni 8 i 9 sierpnia Park Rozrywki Julinek zamieni się w prawdziwą bajkową krainę. Jakie atrakcje zostały dla Was przygotowane? Sprawdźcie szczegóły już teraz na ESKA.pl.

Tym razem w Parku Rozrywki Julinek zagości bajeczny klimat. Każdy z odwiedzających znajdzie swoją ulubioną postać, którą podziwia, bądź podziwiał w dzieciństwie. To wszystko w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, stworzy niezapomniany klimat, który na długo pozostanie Wam w pamięci. Warto wspomnieć, że synoptycy przewidują piękny i upalny weekend, więc Park Rozrywki Julinek to idealne miejsce, żeby spędzić wolny czas na łonie natury wraz z rodziną. 

Atrakcje w Parku Rozrywki Julinek!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Bajeczny weekend w Parku Rozrywki Julinek

W weekend 8 i 9 sierpnia, przeniesiecie się w magiczną podróż z bohaterami ulubionych bajek. Będą rycerze, księżniczki, Czerwony kapturek, Ninja, Elsa i Olaf. Nie zabraknie przedstawień, pokazów, animacji i warsztatów kreatywnych, a to wszystko, abyście chociaż przez jeden weekend przenieśli się do świata bajek i baśni. Od tego weekendu, przez cały sierpień, będą również organizowane edukacyjne warsztaty Umiejętności Przyszłości, dzięki którym dowiecie się, jak szybko rozwinąć w sobie umiejętności potrzebne dziś, i które będą procentować w każdym kolejnym dniu. Tak duży wpływ mają właśnie Umiejętności Przyszłości! Wśród atrakcji przygotowanych przez Park Rozrywki Julinek jest: pokaz cyrkowy w wykonaniu Rympau Duo, przedstawienie Teatru Prima Lwi król i Brzydkie kaczątko, a także Wystawa Sztuki Cyrkowej. 

Najnowsze