Axwell i Ingrosso - koncert w Polsce i we Włoszech w jednym czasie? O co chodzi?

2018-05-24 13:03
Axwell i Ingrosso - koncert w Polsce i we Włoszech w jednym czasie? O co chodzi?
Autor: fot. https://www.instagram.com/p/4pHY4fKV5-/ (screen) screen z instagrama https://www.instagram.com/p/4pHY4fKV5-/

Projekt Axwell i Ingrosso ma wystąpić na Orange Warsaw Festival 2018! Okazuje się, że szwedzcy producenci mają dać również występ na jednym z festiwali we Włoszech! Czy wystąpią w dwóch miejscach na raz? O co chodzi z występem na OWF 2018?

Axwell i Ingrosso - koncert w Polsce będzie niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich fanów muzyki elektronicznej! 2 czerwca 2018 szwedzki duet, który niegdyś współtworzył znakomity zespół Swedish House Mafia, ma stanąć za deckami, podczas tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival. Okazuje się jednak, że autorzy hitu More Than You Know, tego samego wieczoru zamierzają dać również występ na jednym z festiwali we Włoszech! 

NEWS AKTUALIZOWANY

Michu Sobkowski z Radia ESKA rozmawiał z organizatorami włoskiego Nameless i potwierdzili, że Axwell Λ Ingrosso zagrają u nich o 19:00. W związku z tym pozwoli to szwedzkiemu duetowi na przylot na Orange Warsaw Festival! Set przed polską publicznością o godzinie 23:00!

Axwell i Ingrosso - koncert w Polsce i we Włoszech

2 czerwca projekt Axwell Λ Ingrosso ma pojawić się na Torze Wyścigów Konnych Służewiec i zaprezentować swój set w czasie Orange Warsaw Festival 2018. Zgodnie z rozpiską, która pojawiła się na facebookowym profilu wydarzenia, wystąpią o godzinie 23:00. Jak zauważyli fani szwedzkiego projektu, artyści tego samego wieczoru, 2 czerwca, mają dać wielkie show podczas trzydniowego Nameless Music Festival we włoskim Barzio. Najważniejszy w tym wszystkim jest fakt, że występ Axwell Λ Ingrosso we Włoszech zaplanowany jest na godzinę 22:45, czyli 15 minut wcześniej niż na OWF 2018!

Orange Warsaw Festival 2018 - BILETY, PROGRAM, ARTYŚCI

Autor: brak danych

  Orange Warsaw Festival 2018 - bilety i program to jedne z najważniejszych informacji dla festiwalowych gości. Program Orange Warsaw Festival to zwykle mieszanka największych gwiazd i najgorętszych nowych artystów. Jak będzie na Orange Warsaw Festival 2018? Program&nbs;

Projekt Axwell Λ Ingrosso wystąpi w dwóch miejscach na raz? O komentarz poprosiliśmy organizatora Orange Warsaw Festival, agencję Alter Art. Dowiedzieliśmy się, że wieczorem na profilu Orange Warsaw Festival na Facebooku, pojawi się post potwierdzający występ artystów. Tak też się stało:

👥 Post udostępniony przez Axwell Λ Ingrosso (@axwellingrosso)

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze