Avicii zostawił po sobie masę niewydanych utworów. WYCIEKŁY nieznane produkcje

2020-10-16 8:46 Rafał Wróblewski
Avicii pozostawił po sobie masę niewydanych utworów. WYCIEKŁY nieznane produkcje
Autor: MediaPunch/face to face fot. Face to Face/REPORTER / EAST NEWS Avicii pozostawił po sobie masę niewydanych utworów. WYCIEKŁY nieznane produkcje

Druga pośmiertna płyta Aviciiego coraz bliżej? Fani czekają na kolejne utwory, nad którymi w przeszłości pracował Tim Bergling. Te w nieoficjalnych wersjach od dłuższego czasu zalewają internet. Właśnie pojawiły się kolejne kawałki - o czym możecie się przekonać na ESKA.pl.

Avicii przed śmiercią spędził dużo czasu w studio nagraniowym. Wspólnie z managerem zapewniał, że jego nadchodzący materiał będzie czymś, czego świat muzyki jeszcze nigdy nie dostał. Niestety, artysta nie zdążył wydać numerów, nad którymi pieczołowicie pracował. Rodzice Tima Berga, w hołdzie synowi, zdecydowali się wydać kilka utworów, nad którymi szwedzki producent pracował przed feralnym dniem. Utwory, takie jak: SOS, Tough Love czy Heaven, znalazły się na jednym albumie zatytułowanym TIM. We wrześniu 2019 do sieci niespodziewanie wyciekło siedem utworów, z czego pierwszy z nich nagrany został z duetem Vargas & Lagola, a drugi miał powstać z wykonawczynią hitu Ex's & Oh's, Elle King. Kolejne dwa dzieła to utwory, które Avicii sam wyprodukował i sam w nich... zaśpiewał! Teraz w sieci pojawiły się kolejne nagrania, a dodatkowej oliwy dolał Aloe Blacc, potwierdzając, w wywiadzie dla niemieckiego serwisu Brigitte, że nagrał mnóstwo utworów z Timem Berglingiem. Jeden z ich wspólnych singli, który powstał podczas całego dnia w studio, to oczywiście SOS, ale także niewydane do tej pory Please Forgive Me. 

Avicii - piosenki wyciekły [online]

Avicii w 2013 roku miał zgubić laptopa. Fani twierdzą, że to właśnie z niego pochodzą utwory, które co jakiś czas pojawiają się nieoficjalnie w sieci. Nie brakuje opinii, że to również kawałki, które zostały w 2014, 2015 i 2016 roku i wypuszczają je osoby związane z DJ-em. Do tej pory do sieci wyciekły piosenki:

  • Avicii – No Pleasing A Woman (Tims Vocals)
  • Avicii – Promises Of Tears (Tims Vocals)
  • Avicii – Crocodile Tears (Feat. Vargas & Lagola)
  • Avicii – Give Up The Ghost (Feat. Elle King)
  • Syn Cole – Bright Lights (Version 1)
  • Syn Cole – Bright Lights (Version 2)

Teraz na kanałach YouTube: AVICII LEAKS oraz Unreleased.avicii - pojawiły się kolejne tytuły. Oczywiście to są nieoficjalne kawałki, nad którymi miał pracować szwedzki producent:

  • Track of My Tears
  • Rock Me
  • Finger Tip (feat. Mike Posner)
  • In My Arms (feat. Mike Posner) 
Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze