Ala Tracz zawojuje Europę teledyskiem I'll Be Standing! Data premiery TYLKO U NAS

2020-10-06 9:19
Ala Tracz zawojuje Europę teledyskiem I'll Be Standing! Data premiery TYLKO U NAS
Autor: TVP Ala Tracz zawojuje Europę teledyskiem I'll Be Standing! Data premiery TYLKO U NAS

I'll Be Standing, to tytuł piosenki, którą tej jesieni nucić będą mieszkańcy Europy! Oficjalnie jest to utwór, z którym Polska walczy o trzecie z rzędu zwycięstwo na Eurowizji Junior. Wykonawczyni, czyli Ala Tracz, zdradziła nam, kiedy pojawi się teledysk do eurowizyjnego singla! Przekonajcie się już teraz i zapiszcie w kalendarzach!

Ala Tracz - piosenka na Eurowizję Junior 2020 już niebawem będzie w głowach mieszkańców wielu zakątków Europy. I'll Be Standing, bo tak się nazywa piosenka Polski na Eurowizję Junior, to melodyjny utwór, z chwytliwym refrenem i z mocnym, motywacyjnym przekazem. To numer, za sprawą którego autorzy przekonują, że trzeba cieszyć się każdym dniem i żyć na sto procent. Najważniejsze, by się nie poddawać w spełnianiu marzeń i zawsze, nawet w trudnych momentach, dzielić się pozytywną energią. Za tekst I'll Be Standing odpowiada Sara Chmiel-Gromala, czyli prywatnie żona Andrzeja Gromali, którego znacie pod pseudonimem Gromee. Krakowski producent swoją drogą jest producentem tego utworu. Wersja na żywo 

Ala Tracz reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020!

Ala Tracz teledysk I'll Be Standing - data premiery

Ala Tracz już 29 listopada stanie na eurowizyjnej scenie, by powalczyć o trzecie z rzędu zwycięstwo na Eurowizji Junior 2020. Zanim to się stanie słuchacze w Europie będą mogli obejrzeć teledysk utworu I'll Be Standing. Już można się zastanawiać, czy będzie równie popularny, co klip utworu Superhero. Przypomnijmy, że wideo Viki Gabor, w zaledwie 15 godzin od premiery, wyświetlono blisko 200 tysięcy razy. Odtworzenia te nie pochodziły tylko od Polaków, ale również wielu fanów Eurowizji Junior z zagranicy. Czy teledysk I'll Be Standing będzie równie popularny, co Superhero? Dowiemy się od 10 października. Właśnie wtedy, jak zdradziła nam Ala Tracz, TVP zaplanowało premierę jej muzycznego obrazka. 

Ala Tracz, czyli reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2020, odpowiedziała na nasze pytania. Już niebawem poznacie więcej szczegółów związanych z jej występem podczas wyjątkowej odsłony Konkursu Piosenki dla Dzieci.

Sonda
Eurowizja Junior 2020 - czy Polska wygra trzeci raz z rzędu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze