Ava Max w zupełnie innej odsłonie. Ten cover w jej wykonaniu wzruszy każdego

2020-03-30 13:03 MK
Ava Max
Autor: ABACA/Abaca/East News

Doskonale znana z energetycznych, popowych kawałków Ava Max postanowiła zaskoczyć wszystkich fanów swojego talentu. Wokalistka, której podbiły serca słuchaczy Radia ESKA, zdecydowała się bowiem na nagranie coveru jednego z najpiękniejszych utworów z repertuaru Christiny Aguilery. Wyjątkowego wykonania możecie posłuchać już teraz na ESKA.pl.

Ava Max - cover piosenki Christiny Aguilery z pewnością zaskoczy wszystkich słuchaczy popularnej wokalistki, która szturmem podbiła listy przebojów za pośrednictwem hitowego singla Sweet But Psycho. Bez wątpienia, amerykańska piosenkarka to jedno z największych objawień popowej sceny muzycznej ostatnich lat. Każdy z jej singli doskonale radzi sobie w notowaniu 2 x Gorąca 20 Radia ESKA, a zrealizowane do nich klipy generują wiele milionów wyświetleń.

Fani pokochali Avę Max za jej energię oraz zdolność do tworzenia wpadających w ucho numerów. Kawałki takie jak So Am I, Salt czy najnowszy King & Queens podbijają parkiety na całym świecie, a apetyt wielbicieli na debiutancki album studyjny wokalistki znacznie wzrasta. Jak się okazuje, Ava Max doskonale odnajduje się nie tylko w popowych hitach, ale również w emocjonalnych balladach. Pozostająca w domu wokalistka podzieliła się z słuchaczami własną interpretacją wielkiego hitu Christiny Aguilery z 2002 roku Beautiful, który uchodzi za jedną z najpiękniejszych kompozycji w historii współczesnej muzyki.

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ava Max - cover Beautiful

Utwór Beautiful to prawdziwa perełka w dyskografii Christiny Aguilery. Emocjonalny utwór, opowiadający o samoakceptacji, uznawany jest już za klasyka muzyki popularnej, a wielu artystów, chcących pochwalić się swoimi warunkami głosowymi, decyduje się na jego zaśpiewanie. Na wykonanie tego trudnego utworu zdecydowało się już wiele gwiazd, między innymi Lanberry. Teraz, po balladę Xtiny sięgnęła Ava Max. Wokalistka znana z przebojowych hitów rzeczywiście pokazała, na co ją stać! Posłuchajcie sami.

Najnowsze