Ava Max splagiatowała Mandarynę? Internauci nie mają wątpliwości i wskazują, którą piosenkę!

2020-03-31 10:44 EK
Ava Max splagiatowała Mandarynę? Internauci nie mają wątpliwości i wskazują, którą piosenkę!
Autor: CapitalPictures/face to face/FaceToFace/REPORTER East News VIPHOTO/East News Ava Max splagiatowała Mandarynę? Internauci nie mają wątpliwości i wskazują, którą piosenkę!

Zagraniczna piosenkarka znana jest ze swoich energicznych piosenek, które zdecydowanie podbijają nie tylko internet, ale również wiele radiowych rozgłośni. Kilka dni temu w sieci, miała miejsce premiera jej najnowszego kawałka. Co ciekawe, już go gdzieś słyszałeś! Czy Ava Max splagiatowała znaną piosenkę Mandaryny? Wszystkich informacji na ten temat dowiesz się czytając nasz artykuł na ESKA.pl.

Ava Max splagiatowała Mandarynę? Internauci nie mają wątpliwości i wskazują, którą piosenkę! To niecodzienna sprawa, która właśnie ujrzała światło dzienne. To wszystko nie wyszłoby na jaw, gdyby nie muzyczne wyczucie jednej polskiej gwiazdy, a także wielu internautów. Ava Max znana jest ze swoich luźnych, a zarazem energicznych piosenek, które w szybkim tempie stają się popularne i wpadają w ucho wielu słuchaczom. Bez wątpienia jest muzycznym objawieniem muzyki popowej ostatnich lat. Wokalistka swoją popularność zyskała dzięki piosence Sweet but Psycho. Kawałek został wydany w sierpniu 2018 roku i od razu stał się hitem, przynosząc młodej artystce sukces. Po jego wydaniu Ava Max nie zwolniła tempa ani na chwilę i obdarowała swoich słuchaczy nowymi kompozycjami, takimi jak: So Am I, Freaking Me Out, Torn czy też piosenką Salt.

Kilka dni temu w sieci, premierę miał jej najnowszy klip pt. Kings & Queens, który również w krótkim czasie, podbił serca słuchaczy na całym świecie! W serwisie YouTube teledysk w ciągu czterech dni wyświetliło ponad 3,2 mln osób! Czy Ava Max rzeczywiście splagiatowała Mandarynę? Dlaczego internauci nie mają wątpliwości i która piosenka brzmi podobnie jak najnowszy Kings & Queens? Zobaczcie poniżej.

Roksana Węgiel zdradza swoje TOP 5 hitów [TYLKO NA ESKA.pl]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ava Max z hitem Kings & Queens - już gdzieś słyszałeś tę melodię!

Piosenkarka Ava Max splagiatowała kultowy kawałek Mandaryny? Znana piosenkarka Saszan, za pośrednictwem swojego Instastories opublikowała zrzuty ekranu w formie wideo, na których widoczne są trzy teledyski. Pierwszy klip to Ava Max – Kings & Queens, drugi Mandaryna – You Give Me A Bad Name, a trzeci Bon Jovi – You Give Love A Bad Name. Co ciekawe, wszystkie trzy piosenki łączy bardzo podobne brzmienie. Nawet sama artystka za pomocą ankiety w kolejnych stories, zapytała swoich obserwatorów czy słyszą to muzyczne podobieństwo. Około 90% użytkowników odpowiedziało, że tak. Sprawdźcie poniżej i zobaczcie sami, że te trzy kawałki są niemal identyczne!

Najnowsze