Austin Mahone - Silent Night: pop gwiazda śpiewa Cichą Noc! Jak wypadł w kolędzie? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]

2013-12-19 16:24

Austin Mahone - Silent Night: piosenkarz zaśpiewał jedną z najpiękniejszych kolęd. Młoda gwiazda wystąpiła w programie Jimmy'ego Fallona jako gość muzyczny. Kolęda Cicha Noc to świąteczny prezent dla wszystkich Mahomies! Jak wypadł w takim repertuarze? Posłuchaj angielskiej wersji kolędy w wykonaniu Austina Mahone na ESKA.pl

Austin Mahone - Silent Night: wschodząca gwiazda pop zaśpiewała kolędę Cicha Noc w programie amerykańskiej telewizji Late Night with Jimmy Fallon. W wykonaniu kolędy Silent Night Austina wsparł amerykański zespół hip-hopowy The Roots.

Austin zrobił sobie małą przerwę od wykonywania swojego aktualnego singla Banga! Banga! i w programie Jimmy'ego Fallona wyjątkowo wykonał kolędę. Klimatyczna wersja znanej świątecznej pieśni była głównym punktem programu.

>>> Gorąca 100. Wybierz największy hit 2013!

Mijający rok 2013 był niezwykle pomyślny dla młodego wykonawcy. Z niedawno odkrytego artysty w przeciągu tego roku stał się jednym z najgorętszych świeżych nazwisk w świecie muzyki. Znalazł się na okładkach wielu czasopism, a także zdobył grono oddanych fanów na całym świecie, w tym również w Polsce.

Wszyscy Mahomies na pewno spędzą zbliżające się Święta Bożego Narodzenia słuchając znanej kolędy w wykonaniu swojego ulubieńca.

Posłuchaj jak Austin Mahone śpiewa na żywo kolędę Silent Night!RC

Najnowsze