Austin Mahone - Dirty Work: teledysk z wokalistą w roli największego ciacha w biurze

2015-07-28 13:56
Austin Mahone w teledysku do Dirty Work
Autor: fot. YouTube Austin Mahone w teledysku do Dirty Work

Nowy teledysk Austina Mahone do Dirty Work mamy dla Was do zobaczenia na ESKA.pl chwilę po premierze nagrania w sieci. W pierwszej wideo odsłonie swojej debiutanckiej płyty Mahone wciela się w rolę przystojniaka z biura. Jak na prawdziwe ciacho przystało to właśnie za nim odwracają się wszystkie gorące asystentki i sekretarki. Wy też? Sprawdźcie sami!

Teledysk Austina Mahone do Dirty Work zadebiutował na YouTube 27 lipca 2015 roku. W swoim nowym teledysku Austin Mahone zabiera nas do typowego biura. Oczywiście w biurowym open space to właśnie wokalista jest najprzystojniejszym pracownikiem. I podczas gdy wydawać by się nam mogło, że szef zazdrościć będzie mu powodzenia, ten zaprasza go do pracy z nową, seksowną asystentką. Tak zaczyna się cała przygoda w teledysku do Dirty Work - resztę musicie zobaczyć sami. Kto wie, możecie podzielicie los pracownic rozleniwionego biura i zakochacie się po uszy w Austinie.

>> WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM!
Polub fanpage Radia ESKA na Facebooku i zobacz Jankesa śpiewającego „Thank You Very Much” w sukni Margaret na gali ESKA Music Awards 2015!

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Teledysk do Dirty Work

Kawałek Dirty Work Austina Mahone teledyskiem został opatrzony, bo został wybrany na pierwszy singiel z nadchodzącego debiutanckiego albumu piosenkarza. Na temat krążka wiadomo na razie niewiele. Longplay ma pojawić się jeszcze w 2015 roku.

>> MATURY POPRAWKOWE 2015: terminy poprawek matur 2015 - kiedy egzaminy poprawkowe?

Kim jest Austin Mahone?

Austin Mahone to amerykański wokalista, który zaczynał na YouTube - z tego też powodu mówi się o nim jako drugim Justinie Bieberze. 19-latek ma na swoim koncie dwie EP-ki i takie hity jak chociażby Mmm Yeah nagrane z Pitbullem.

>> ZRÓB jedno ZDJĘCIE, pojedź na WAKACJE warte 6 000 zł!

JB

Najnowsze