Auchan

i

Autor: Andrzej Zbraniecki/East News

Zakupy

Auchan z pilnym apelem o zwrot produktu. Sieć ostrzega klientów

2024-07-11 13:03

Jedna z największych sieci handlowych w Polsce, wystosowała pilny apel do swoich klientów dotyczący zwrotu jednego z produktów dostępnych w sprzedaży. Firma podkreśla, że jest to kwestia bezpieczeństwa konsumentów i zachęca do jak najszybszego zwrotu. Sprawdziliśmy, o co dokładnie chodzi.

Co jakiś czas słyszymy, że sklepy podejmują decyzję o wycofaniu produktu lub jego partii ze względu na bezpieczeństwo klientów. To standardowa procedura mająca na celu minimalizację ryzyka związanego z potencjalnymi zagrożeniami dla zdrowia lub bezpieczeństwa konsumentów. Decyzje te mogą wynikać z różnych przyczyn, takich jak wykrycie wadliwego produktu lub stwierdzenie, że może on negatywnie wpływać na zdrowie użytkowników. Tym razem taki apel wystosował Auchan. Firma zwróciła się klientów, którzy zakupili jeden z produktów, aby natychmiast zaprzestali jego użytkowania i zwrócili go do sklepu, w którym został on zakupiony.

Horoskop na 2024 dla wszystkich znaków zodiaku. Te trzy znaki będą miały wyjątkowy rok

Auchan - zwrot

Auchan prosi o zwrot czajnika elektrycznego Wasserkocher WK 3462 1,0 l, marka: CLATRONIC. Osoby, które zdecydują się na taką praktykę, otrzymają pełen zwrot kosztów. W obliczu zaistniałej sytuacji, sieć apeluje o rozwagę i prosi o dokładne sprawdzenie produktów zakupionych w ostatnim czasie. Firma przypomina również, że bezpieczeństwo i zaufanie klientów są najważniejsze i zrobi wszystko, aby zapewnić, że zakupy w sieci Auchan są bezpieczne i satysfakcjonujące.

Szanowni klienci, w trosce o wasze bezpieczeństwo Auchan Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie informuje, że wprowadzone do obrotu poniższe produkty są niezgodne z wymaganiami normy PN-EN 71-1+A1:2018-08 – „Bezpieczeństwo zabawek. Część 1: Właściwości mechaniczne i fizyczne” z uwagi na nieprawidłowości, które stwarzają poważne zagrożenie dla zdrowia i bezpieczeństwa użytkownika – wyjaśniono.

Kod kreskowy (EAN): 4006160633429

Numery partii (patrz tabliczka znamionowa): 61562; 62223