ATB z przytupem świętuje jubileusz! Nowa piosenka na 20-lecie działalności!

2018-09-06 13:20
ATB z przytupem świętuje jubileusz! Nowa piosenka na 20-lecie działalności!
Autor: fot. okładka singla Body 2 Body

Nowa piosenka ATB nosi tytuł Body 2 Body! Niemiecki producent wypuścił ją z okazji 20-lecia działalności na scenie!

ATB świętuje 20-lecie działalności z przytupem. Artysta, równolegle ze światowym tournée z okazji jubileuszu, wydał nowy singiel Body 2 Body. W kawałku wspierają go dwa wyjątkowe talenty z Ameryki: Conor Matthew oraz LAUR. Ich wokale doskonale uzupełniają numer.

ATB - nowa piosenka Body 2 Body

Body 2 Body to numer, który nie zawiedzie fanów ATB, a z pewnością zachęci nowych słuchaczy. Posłuchajcie utworu pod tym adresem.

Producent, DJ i autor tekstów Andre Tanneberger, znany na całym świecie jako ATB, może czuć się usatysfakcjonowany patrząc wstecz na 20 lat pełnych sukcesów w światowej branży muzycznej. Andre podbił scenę muzyczną w połowie lat 90., kiedy jego debiutancki singiel 9 PM (Till I Come) trafił na szczyt brytyjskich list przebojów i zdobył uznanie na całym świecie.

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

ATB ma w dorobku takie hity jak między innymi Escstasy, Let U Go, What About Us, Move On czy When It Ends It Starts Again, mnóstwo złotych i platynowych płyt, a także stałą obecność w prestiżowych rankingach DJ Mag Top 100 od ponad dekady. ATB jest jednym z niewielu muzyków, który wyłonił się z niemieckiej sceny klubowej i stał się prawdziwą światową gwiazdą.

Życie jest wielkim źródłem inspiracji. Szczególnie gdy podróżuję po Ameryce, Azji, Australii, gdzie jest tak wiele do zrobienia. Słucham nie tylko ludzi i miejsc, ale także wsłuchuję się w różne style muzyczne. Mogę je odebrać i wtapiać je w własną twórczość, tworząc coś zupełnie nowego, coś co jednocześnie wyróżni podpis ATB - powiedział producent.

Dyskografię ATB zamyka album „neXt” wydany w 2017 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze