Asaf Avidan wystąpi w Polsce! Zobacz One Day na Eska.pl [VIDEO]

2013-02-16 13:25

Asaf Avidan wystąpi w Polsce. Koncert izraelskiego rapera odbędzie się 18.03.2013 we Wrocławiu, a już we wtorek 19 lutego do sprzedaży trafi nowy album Different Pulses. Polscy fani poznali Asafa dzięki piosence One Day. Zobacz klip na Eska.pl!

Different Pulses to tytuł nowej płyty izraelskiego rapera Asafa Avidana, znanego z hitu One Day Reckoning Song. To dzięki tej piosence poznali i pokochali go polscy fani. Asaf 18.03.2013 wystąpi podczas jedynego w Polsce koncertu we Wrocławiu. Na nowej płycie raper odchodzi od imprezowych kawałków, jednak znalazło się na niej kilka spokojniejszych singli, które mają szansę stać się hitem na miarę One Day Reckoning Song.

Zobacz na Eska.pl koncertowy rozkład jazdy na rok 2013


Asaf Avidan jest liderem grupy Asaf Avidan & the Mojos, jednak w 2012 roku Asaf odszedł z zespołu i skoncentrował się na solowej karierze, czego efektem był hit One Day Reckoning Song, który szybko znalazł się na europejskich listach przebojów. W 2012 roku oprócz pierwszej solowej płyty Asafa Avidana, ukazała się składanka z jego akustycznymi przebojami.

Zobacz One Day (Reckoning Song) - Asaf Avidan and The MojosNie czytałeś jeszcze?

Crazy In Love - książka o Beyonce już wkrótce w Polsce

EP


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze