Artystyczni: kto jest w grupie TikTokerow Sebastiana Kowalczyka?

i

Autor: Sebastian Kowalczyk / Kuba Adamiak Artystyczni: kto jest w grupie TikTokerow Sebastiana Kowalczyka?

Artystycznipl: kto jest w grupie TikTokerów Sebastiana Kowalczyka?

2019-12-27 10:31

Artystycznipl to grupa TikTokerów, którzy nie tylko wspólnie nagrywają kontent na platformę, ale również i organizują różnego typu obozy. Fani z całego kraju uwielbiają Sebastiana Kowalczyka oraz jego ekipę. Kto jest w grupie Tiktokerów Artystycznipl?

Artystycznipl to grupa twórców, którą stworzył Sebastian Kowalczyk. Influencer postanowił zrzeszyć w jednym miejscu ogromną ilość znanych i lubianych postaci, których bardzo dobrze kojarzycie z platformy TikTok. Ekipa Sebastiana nie tylko wspólnie tworzy kontent, ale również i organizuje obozy dla najmłodszych. Kto konkretnie jest w grupie Artystycznipl Sebastiana Kowalczyka? Tego dowiecie się na ESKA.pl.

Artystycznipl: kto jest w grupie TikTokerow Sebastiana Kowalczyka?

Sebastian Kowalczyk to jeden z najpopularniejszych twórców na TikToku, w ramach swojej grupy Artystyczni, która zrzesza również innych influencerów, tworzą jedną z najbardziej pozytywnie zakręconych ekip w polskim internecie. Oto pełna lista osób, które należą do grupy Artystycznipl:

Co ciekawe, gdyby zliczyć ilość obserwujących na wszystkich kontach grupy Artystycznipl, to przekracza ona grubo ponad 12 milionów.