Artyści przeciw nienawiści - film. Kiedy premiera? Co w nim zobaczymy?

2019-12-02 17:08 MK
Artyści przeciw nienawiści
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Koncert Artyści przeciw nienawiści był z pewnością jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych w 2019 roku. Zgodnie z zapowiedziami, Doda wraz z innymi przedstawicielami polskiej sceny muzycznej podejmą się zorganizowania kolejnej jego edycji. Zanim to jednak nastąpi, fani będą mogli obejrzeć wyjątkowy dokument dotyczący całej akcji. Poznaj szczegóły już teraz na ESKA.pl.

Artyści przeciw nienawiści - ten koncert poruszył miliony osób w naszym kraju! Wydarzenie, które powstało z inicjatywy Dody, zrzeszyło kilkudziesięciu popularnych w naszym kraju artystów. Na specjalnie wybudowanej scenie w łódzkiej Atlas Arenie, wszyscy wielbiciele, którzy zdecydowali się kupić bilet, mogli zobaczyć największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej mówiące NIE! mowie nienawiści. Wśród wykonawców biorących udział w akcji nie zabrakło takich legend, jak Maryla Rodowicz i Beata Kozidrak oraz przedstawicieli młodszego pokolenia, między innymi Dawida Kwiatkowskiego czy też Eweliny Lisowskiej. Już wtedy, pomysłodawczyni całego przedsięwzięcia - Doda, mówiła, że ma w planach kontynuowanie akcji Artyści przeciw nienawiści w kolejnych latach. Wiadomo było też, że za kulisami wydarzenia, wokalistom towarzyszyła ekipa filmowa, dokumentująca całą pracę, jaką musieli oni włożyć w zorganizowanie tak wyjątkowego koncertu. Dzięki postowi umieszczonemu w mediach społecznościowych, wiemy już, kiedy będzie można obejrzeć oficjalny film o całej akcji.

Artyści przeciw nienawiści - film

Na tę wiadomość czekali wszyscy uczestnicy akcji Artyści przeciw nienawiści oraz fani artystów, którzy zjawili się 27 lutego 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Już 14 grudnia swoją wielką premierę będzie miał dokument Artyści przeciw nienawiści, ukazujący przygotowania oraz kulisy całego koncertu. Produkcja trafi na ekrany największych sieci kinowych w Polsce i będzie emitowana tylko przez jeden dzień. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie w całości przeznaczony na organizację drugiej edycji.

Najnowsze