Artyści, którzy odeszli za wcześnie. Z ich śmiercią trudno do dziś się pogodzić

 Amy Winehouse i Freddie Mercury
Autor: AFP/EAST NEWS

Avicii, Amy Winehouse, Freddie Mercury, to między innymi oni odeszli za wcześnie, a ich śmierć była jedną ze smutniejszych informacji. Lista utalentowanych gwiazd, których piosenki słuchamy do dziś, a ich śmierć była dla fanów prawdziwym szokiem.

Artyści, którzy odeszli za wcześnie. Utalentowani do granic możliwości, podziwiani na każdym kroku i uwielbiani przez swoich fanów. Łączy ich jednak coś jeszcze, to właśnie ci artyści odeszli zdecydowanie za wcześnie, a informacja o ich śmierci była dla wszystkich prawdziwym szokiem. Niżej wymienieni artyści byli ikoną w muzycznym świecie i cieszyli się niesamowitym uznaniem wśród swoich wiernych fanów, których były setki tysięcy. Los jednak miał w stosunku do nich inne plany i nie pozwolił im osiągnąć w życiu jeszcze więcej. Choć zostawili po sobie cudowny ślad w postaci piosenek, które dane jest nam słuchać do dziś, z pewnością mogli wziąć i dać światu o wiele więcej. Już na ESKA.pl przypominamy gwiazdy, które odeszły zbyt wcześnie, ale pozostawiły w naszych sercach muzykę, którą tworzyli z ogromną pasją i sercem, kiedy byli blisko nas.

Artyści, którzy odeszli za wcześnie 

Lista artystów, którzy odeszli za wcześnie jest niestety długa. Popularne kiedyś gwiazdy, które przegrały walkę z chorobą, uzależnieniem, targnęły się na własne życie albo zmarły z powodu nieszczęśliwego zbiegu okoliczności już na ESKA.pl. 

Koncerty przełożone na 2021 rok
Najnowsze