Artur Orzech - Eurowizja, żona, dzieci, wiek, wzrost, komentarze

2021-05-18 20:36 kg
Artur Orzech - żona, wiek, Eurowizja, dzieci, komentarze
Autor: fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA Artur Orzech - żona, wiek, Eurowizja, dzieci, komentarze

Artur Orzech słynie z wyjątkowych, często trafnych komentarzy, które do 2019 roku mogliśmy usłyszeć w trakcie każdego konkursu Eurowizji, ale również podczas Szansy na Sukces! Jego karierę przybliżamy Wam na ESKA.pl.

Artur Orzech - żona, dzieci, wiek, wzrost, Eurowizja, dzieci, komentarze - wszystkie informacje o złotoustym dziennikarzu podrzucamy w tym miejscu! Wielu nie wyobrażało sobie Eurowizji w TV bez komentarzy Artura Orzecha. Zabawne, bezbłędne, często ironiczne, ale również niejednokrotnie trafione uwagi do 2019 roku ubarwiały każdy eurowizyjny występ i były wielką atrakcją w czasie polskiej transmisji konkursu. W 2021 roku konkurs nie będzie jednak komentowany przez dziennikarza. Tym razem wydarzenie komentować będą Marek Sierocki i Aleksander Sikora.

ZOBACZ: Dlaczego Artur Orzech nie komentuje Eurowizji 2021?

Artur Orzech - żona

Artur Orzech od 9 września 2006 roku jest w związku z Karoliną Kozłowską. 

Marcin Maciejczak śpiewa w pokoju Ciepły front. Takiego wykonania nigdy nie było!

Artur Orzech - wiek

Ile lat ma Artur Orzech? Polski dziennikarz muzyczny urodził 22 lutego 1964 w Jeleniej Górze.

Artur Orzech - Eurowizja

Artur Orzech komentował do 2019 roku półfinały i finały Konkursu Piosenki Eurowizji w polskiej telewizji corocznie od kwietnia 1994 roku. Nie komentował tylko w 1996 roku, kiedy zastąpiła go Dorota Osman oraz w 2012 i 2013 roku z powodu braku reprezentanta Polski i transmisji z konkursu. 

Artur Orzech - komentarze

Możecie się spodziewać, że Artur Orzech w trakcie półfinałów i finałów popisze się kolejnymi cennymi komentarzami. Na przestrzeni kilkunastu lat pojawiło się ich tysiące, a my podrzucamy te najciekawsze, które usłyszeliśmy w ostatnim czasie:

  1. Takie rzeczy tylko na Eurowizji, niedziałające armaty i jodłowanie - kolejny raz o Rumunii.
  2. Zawsze ktoś musi wpaść na pomysł że tancerz z gołym torsem coś zmienia - o Serbii.
  3. Artystka przez cały występ stała w miejscu. Czegoś zabrakło. [chwila ciszy] Jakbym był złośliwy to bym powiedział, że brody. Jak coś ja tego nie mówiłem. (o występie Enedy Tarify z Albanii).
  4. Artyści mieli na sobie odzież radioaktywną (o występie Poli Genovy z Bułgarii).
  5. No tego jeszcze nie było, chłopak na rurze na Eurowizji, kolejny który pomylił sceny (o występie ManuElla ze Słowenii).
Najnowsze