Armenia - Polska 2017: TRANSMISJA, GODZINA, SKŁAD, SĘDZIA, STADION

2017-10-05 20:12

Armenia - Polska już 5 października 2017! Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Kto zagra od pierwszych minut? Ściąga dla wszystkich kibiców - do sprawdzenia na ESKA.pl!

Armenia - Polska 2017: transmisja, godzina, skład to trzy najważniejsze informacje. Niektórzy kibice zastanawiają się jeszcze, kto sędzią w meczu Armenia - Polska 5.10.2017 oraz w jakim mieście grają nasi. Przedmeczowa ściąga dla wszystkich fanów naszej reprezentacji w jednym miejscu. Dziewiąte spotkanie w ramach eliminacji MŚ Rosja 2018 na pewno dostarczy nam ogromnych emocji! 

Armenia - Polska 2017: TRANSMISJA

Gdzie oglądać mecz Armenia - Polska? Transmisja pojedynku odbędzie się na antenie telewizji Polsat. Jeśli chcecie zobaczyć Armenia - Polska online, to taką możliwość daje platforma IPLA TV. Za stream będzie trzeba zapłacić ok. 15 zł. Spotkanie reprezentacji Polski skomentuje niezawodny duet: Mateusz Borek i Tomasz Hajto!

Armenia - Polska: GODZINA meczu

O której mecz Armenia - Polska? Godzina pojedynku jest nietypowa, a wszystko przez to, że eliminacje MŚ Rosja 2018 wkraczają w decydującą fazę. Obraz ze studia w Warszawie na antenie Polsatu Sport i internetowej platformie Ipla.TV rozpocznie się w czwartek, 5 października o godzinie 16.00, na ogólnodostępnej antenie Polsatu o 17.30. Pierwszy gwizdek na dwóch antenach oraz w internecie punktualnie od 18.00.

Armenia - Polska: SKŁAD

Kto zagra w meczu Armenia - Polska? Skład poznamy na godzinę przed meczem. Nasze przewidywania to: Łukasz Fabiański, Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Maciej Rybus - Maciej Makuszewski, Krzysztof Mączyński, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki - Łukasz Teodorczyk, Robert Lewandowski.

Armenia - Polska: STADION

Gdzie jest mecz Armenia - Polska 5.10.2017? Nasi reprezentanci musieli pokonać ok. 2931 kilometrów, by dotrzeć do stolicy Armenii, Erywania. To na stadionie Hanrapetakan kadra Adama Nawałki powalczy o trzy punkty. Obiekt pomieści ok. 15 tysięcy widzów. Warto wspomnieć, że reprezentacja Polski wygrała pierwszy mecz z Armenią 2:1. 

ROSJA 2018 STADIONY. W których miastach odbędą się MŚ w Piłce Nożnej?

Autor: brak danych

  ROSJA 2018 STADIONY. Mistrzostwa Świata w piłce nożnej odbędą się w dniach 14 czerwca - 15 lipca w Rosji. W turnieju rywalizować ze sobą będą 32 reprezentacje. Zapowiada się prawdziwa uczta dla kibiców, bowiem zobaczymy aż 64 mecze na 12 stadionach. Jedenaście rosyjskic

Armenia - Polska: SĘDZIA

Mecz Polski z Armenią poprowadzi Słoweniec, Matej Jug. Na liniach pojawi się Matej Żunić i Manuel Vidali. UEFA zdecydowała, że arbitrem technicznym będzie Damir Skomina.

Armenia - Polska to przedostatni mecz naszych w eliminacjach MŚ Rosja 2018. Polacy zagrają jeszcze 8 października z silną reprezentacją Czarnogóry. Przed dwiema ostatnimi kolejkami zajmujemy 1. miejsce w grupie E, mając trzy punkty przewagi nad Danią i Czarnogórą.

Polska w Eliminacjach Mistrzostw Świata 2018: GRUPA TABELA TERMINARZ. Co dalej z Polską?

Autor: brak danych

  Która jest Polska w tabeli po meczu z Kazachstanem? Polska grupa w eliminacjach do MŚ 2018 i tabela to temat rozmów nie tylko najbardziej zagorzałych kibiców piłki nożnej. Przed meczem Polski z Kazachstanem 4.09.2017 mieliśmy pierwsze miejsce w grupie. A

 

Najnowsze