Ariana Grande wysyła fanom dużo miłości! Specjalnie dla nich zaśpiewała kawałek My Everything

2020-04-06 13:40 EK
Ariana Grande wysyła fanom dużo miłości! Specjalnie dla nich zaśpiewała kawałek My Everything
Autor: screen z YouTube/LeakGrande Ariana Grande wysyła fanom dużo miłości! Specjalnie dla nich zaśpiewała kawałek My Everything

Ariana Grande jest kolejną muzyczną gwiazdą, która umila czas domowej kwarantanny wielu swoim fanom. Niedawno artystka połączyła siły ze znanym producentem muzycznym i wspólnie na Instagramie wykonali kawałek pt. My Everything. O szczegółach ich współpracy przeczytacie na ESKA.pl.

Ariana Grande to młoda, amerykańska piosenkarka, która obecnie jest jedną z najpopularniejszych gwiazd na całym świecie. Autorka hitów takich jak 7 rings, Break Free, One Last Time czy Into You rozpoczęła swoją karierę w show-biznesie będąc jeszcze dzieckiem. Pierwszy raz można było ją zobaczyć na Broadwayu w musicalu 13. Jednak światową sławę przyniosła artystce w 2010 roku główna rola w telewizyjnym serialu Nickelodeon o nazwie Victoria znaczy zwycięstwo, a później także w produkcji Sam i Cat. Muzyczna kariera Grande rozpoczęła się od nagrania piosenek do soundtracku pierwszego wyżej wymienionego serialu. Następnie wokalistka podpisała kontrakt płytowy z wytwórnią Republic Records i w 2013 roku wydała swój debiutancki album pt. Yours Truly. Gwiazda do tej pory wydała w sumie siedem krążków, w tym dwa mini albumy EP. 

Ariana Grande w tym trudnym czasie, związanym z panującą pandemią koronawirusa przesłała wszystkim swoim fanom moc wirtualnej miłości. Dodatkowo, aby umilić im domowy czas, wykonała piękną piosenkę. Więcej na ten temat dowiecie się, czytając dalszą część artykułu.

Roksana Węgiel zdradza swoje TOP 5 hitów [TYLKO NA ESKA.pl]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ariana Grande zaśpiewała kawałek My Everything

Ariana Grande w niedzielę 5 kwietnia, na swoim Instagramie zaprezentowała fanom niespodziankę, którą było urocze wykonanie piosenki pt. My Everything. Zagraniczna gwiazda wykonała kawałek na żywo w wirtualnym duecie ze współautorem Tommy’m Brown’em. Klip został sparowany, ponieważ artyści nagrywali go będąc osobno. Na klipie widać dwa okienka. W pierwszym Tommy gra melodię na fortepianie, a w drugim Ariana śpiewająca utwór. Odnosząc się do pandemii koronawirusa i trudnego czasu, wokalistka napisała kilka słów do swoich wielbicieli. W przetłumaczeniu na język polski brzmią one następująco:

Mam nadzieję, że wszyscy pozostaniecie bezpieczni, zdrowi i tak kreatywni, jak to tylko możliwe.

Dodatkowo współautor, ale także producent Brown ponownie opublikował ich wspólny klip My Everything, tym razem na swoim instagramowym profilu. Posłuchajcie poniżej ich duetu w tytułowym kawałku My Everything, który pochodzi z 2014 roku z albumu Grande o takim samym tytule, jak piosenka.

Najnowsze