Ariana Grande w Polsce 2019 - koncert artystki szybciej niż myślicie?

2018-05-30 12:51
Ariana Grande w Polsce 2019 - koncert artystki coraz bardziej możliwy!
Autor: Fot. YouTube/Ariana Grande Screen z wideo Youtube

Ariana Grande zapowiada trasę koncertową na 2019 rok! Zastanawiacie się, co z koncertem w Polsce? Szczegóły już teraz na ESKA.pl

Ariana Grande potwierdziła, że już w 2019 roku ruszy w kolejną trasę koncertową. Będzie to Sweetener World Tour, czyli tournee promujące czwarty album artystki, którego premiera ma odbyć się latem 2018 roku. Zastanawiacie się, czy w tramach trasy Ariana Grande zawita również do Polski? Szanse są naprawdę duże. Przypomnijmy, że wśród odwołanych występów, po zamachu w Manchesterze, były dwa łódzkie koncerty.

Ariana Grande w Polsce 2019?

Ariana obiecała wtedy swoim fanom, że zrobi wszystko, by przy okazji kolejnej trasy wystąpić właśnie w miastach, w których jej koncerty z DWT 2017 nie odbyły się. Możemy więc liczyć na to, że Grande dotrzyma słowa i odwiedzi Polskę w ramach Sweetener World Tour 2018.

Kim jest Pete Davidson? To nowy chłopak Ariany Grande?

Autor: brak danych

  Ariana Grande przeżywała ostatnio ciężkie chwile. Gwiazda rozstała się ze swoim chłopakiem. Związek jej i Maca Millera artystka określa jako toksyczną relację. Wszystko jednak wskazuje, że Ariana w końcu odnalazła szczęście. Na swoim Instastory opublikowała filmik, kt&oacu;

Ariana Grande - nowa płyta 

Przypomnijmy, że pierwszym singlem promującym album Sweetener jest wydany 20 kwietnia utwór No Tears Left to Cry. Z zapowiedzi wokalistki wiemy, że na jej nowym albumie znajdzie się 15 piosenek, trzy z nich będą duetami. Fragment piosenki nagranej z Nicki Minaj możemy znaleźć już w sieci.

Najnowsze