Ariana Grande w Katowicach w 2018: 'Jesteśmy w trakcie poszukiwania sponsorów'

2017-12-18 14:27
Ariana Grande w Katowicach 2018 - 'jesteśmy w trakcie poszukiwania sponosorów'
Autor: SIPA/EAST NEWS Ariana Grande

Koncert Ariany Grande w Katowicach w 2018 roku - to możliwe? Okazuje się, że tak! Pewna organizacja szuka sponsorów, aby sfinansować to wydarzenie! Co jeszcze wiemy na temat występu artystki w Polsce?

Ariana Grande w Polsce w 2018 roku! - takie ogłoszenie na Facebooku ucieszyło dziesiątki tysięcy fanów artystyki. Możliwe, że wokalistka przyjedzie do Katowic, bo jedna z organizacji z tego miasta zapowiedziała, że szuka możliwości, aby sfinansować przyjazd gwiazdy do naszego kraju! Ta wiadomość zdążyła już ucieszyć fanów Ariany w Polsce. Kiedy ma odbyć się koncert i ile będą kosztowały bilety? Sprawdź, co wiemy na temat koncertu Ariany Grande!

Ariana Grande - nowa płyta. Co wiemy o albumie?

Autor: brak danych

  Ariana Grande pracuje nad nową płytą. Co najważniejsze nie są to plotki, czy domysły, a informacje potwierdzone i to przez samą Arianę Grande! A wszystko to dzięki jednej z fanek artystki. Dziewczyna wrzuciła zdjęcie Ari, która pracuje w studiu nagraniowym. Grande po

Koncert Ariany Grande w Katowicach 2018

Ariana Grande w Katowicach! - to nazwa wydarzenia, które pojawiło się na Facebooku. W jego opisie czytamy, że jego organizator jest w trakcie szukania sponsorów, a każda zapisana na nie osoba przybliża nas do możliwości zobaczenia Ariany na żywo w Polsce. Jak dotąd obecność w wydarzeniu zadeklarowało prawie 5 tys. osób, a 22 tys. są nim zainteresowane! Sprawdzić je można pod tym linkiem. Czy to znaczy, że gwiazda faktycznie zawita w Katowicach?

Ariana Grande w Polsce?

Autorem wydarzenia jest organizacja Katowice Miasto Wydarzeń. Na jej stronie internetowej czytamy, że dołączanie do wydarzeń zakładanych przez KMW i dofinansowanie ich zwiększa szansę na to, że dana gwiazda faktycznie pojawi się w Polsce. KMW donosi także, że udało się już zrealizować kilka organizowanych przez nich wydarzeń, jak np. koncert Dawida Kwiatkowskiego. Możemy zatem liczyć, że rzeczywiście istnieje szansa na przyjazd Ariany do Katowic.

Najnowsze