Ariana Grande ukryła SPECJALNĄ wiadomość w teledysku No Tears Left To Cry!

i

Autor: fot. YouTube.com/Ariana Grande` screen z teledysku na youtube Ariana Grande - No Tears Left To Cry

Ariana Grande ukryła SPECJALNĄ wiadomość w teledysku No Tears Left To Cry!

2018-04-29 17:16

Ariana Grande wróciła na rynek muzyczny! No Tears Left To Cry pojawiło się wraz z teledyskiem, w którym odkryliśmy pewien drobny szczegół!

Ariana Grande wróciła z mocnym uderzeniem! No Tears Left To Cry jest pierwszym, w pełni radiowym singlem, po dwóch latach od wydania ostatniego albumu. Utworowi towarzyszyła premiera teledysku, w którym 24-letnia wokalistka składa hołd mieszkańcom Manchesteru. Właśnie w muzycznym obrazku gwiazdy, redakcja ESKA.pl dopatrzyła się pewnego szczegółu. Będziecie zaskoczeni!

Ariana Grande - piosenka No Tears Left To Cry

No Tears Left To Cry jest optymistycznym kawałkiem zawierającym podniosłe teksty, które nawiązują do zamachu na jej koncert. W maju 2017 roku tuż po występie wokalistki zginęły 22 osoby.

Gwiazda światowej sceny muzycznej śpiewa: - Jesteśmy zbyt daleko, by brać udział w tej całej nienawiści. Nie ma łez, by płakać, więc kocham życie, podniosłam się. 20 kwietnia 2018 utwór pojawił się w sieci wraz z bardzo symbolicznym teledyskiem. Ari w klipie chodzi po ścianach, suficie i zaplątana jest w żółte światełka. Wymieniając maski pokazuje, że ma kilka osobowości. Ważna jest również ostatnia scena klipu, bo stworzona została z myślą o mieszkańcach Manchesteru. Wokalistka wypuszcza z rąk pszczołę robotniczą, czyli symbol miasta w Wielkiej Brytanii. 

 

Ariana Grande - ukryty znak w No Tears Left To Cry

Wzruszający, piękny, podniosły - taki jest teledysk No Tears Left To Cry. Klip jest również wypełniony ukrytymi znakami. Wspominaliśmy już o chodzeniu po ścianach, które może symbolizować, że nie ma rzeczy niemożliwych, zmienianiu maski - symbol wielu osobowości, czy pszczole robotniczej, która kojarzona jest z Manchesterem. Wypuszczona z rąk daje poczucie wolności. Dopatrzyliśmy się również innej ciekawej rzeczy. W 3:06 minucie klipu, 24-letnia wokalistka symbolicznie zdejmuje poprzednią twarz i zakłada zupełnie nową. Oznacza to, że całkowicie zmieniła swoje spojrzenie na świat po zamachu w Manchesterze. Świadczą o tym również dwie kartki, które leżą obok masek. Jedna z napisem TRACK LIST z przekreślonymi grubym, czarnym markerem tytułami. Wokalistka widocznie miała już pomysł na płytę, ale zamach na osoby, które przyszły na jej koncert, całkowicie zmienił jej wizję. Na drugiej kartce widzimy zupełnie nowe, odkryte nazwy. Wydaje się więc, że artystka w ten sposób ujawniła część tytułów kawałków, które zasilą jej czwarty studyjny krążek! Są to:

  • R.E.M.
  • God Is A Woman
  • Successful
  • Sweetner
  • Breathing
  • Borderline

Internauci są pod wrażeniem nowego teledysku Grande. Wszyscy zwrócili uwagę głównie na bardzo długi warkocz. Widać, że wokalistka na szczęście wróciła do formy i wygląda znakomicie! Witamy i czekamy na więcej!