Ariana Grande kusi na okładce singla Positions. Najodważniejsza w jej karierze?

Ariana Grande
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Ariana Grande nie kazała nam długo czekać na nowości muzyczne. Po doskonale przyjętych duetach z Justinem Bieberem i Lady Gagą przyszedł czas na solowe projekty. Dwa dni przed premierą Positions gwiazda opublikowała oficjalną okładkę singla w mediach społecznościowych. Fani nie mają wątpliwości - jest zdecydowanie najodważniejszą w jej karierze. Zobaczcie na ESKA.pl.

Nowa piosenka Ariany Grande zatytułowana Positions jest zdecydowanie jedną z najbardziej wyczekiwanych premier muzycznych. Artystka jeszcze bardziej podkręciła i tak gorącą już atmosferę, publikując oficjalną okładkę singla dwa dni przed jego premierą. Zgodnie z zapowiedziami samej artystki jej kolejne dzieło muzyczne trafi do wszystkich serwisów cyfrowych już w najbliższy piątek, 23 października 2020 roku. Tydzień później swoją premierę ma mieć natomiast szósty album studyjny piosenkarki o tym samym tytule. 

Ostatnie miesiące były bardzo obfite w nowości od Ariany Grande. Mimo że wokalistka nie wydała żadnego solowego projektu, często można było ją usłyszeć w utworach innych, równie wielkich gwiazd. Artystka zaśpiewała między innymi w singlu Stuck With U Justina Biebera oraz Rain On Me Lady Gagi. Obie piosenki odniosły międzynarodowy sukces i zadebiutowały na szczycie amerykańskiej listy przebojów. Tym samym Ari stała się jedyną artystką, która ma na swoim koncie aż cztery takie debiuty! Czy wydając Positions pobije własny rekord? Patrząc na poruszenie, jakie wzbudziła oficjalna okładka, wydaje się to możliwe. Zobaczcie sami!

Ariana Grande kiedyś i dziś

Ariana Grande - nowa piosenka Positions

Fani Ariany Grande nie mają wątpliwości - oficjalna okładka singla Positions jest zdecydowanie najgorętszą w jej karierze i klimatem nawiązuje do poprzedniego krążka wokalistki Thank U, Next. Na opublikowanej przez piosenkarkę fotografii nie widzimy jej twarzy, a odsłonięty brzuch i dekolt. Gwiazda ma na sobie zaledwie top i krótką spódniczkę. Arianators zwrócili też uwagę na fakt, że na okładce widnieje tylko imię wokalistki, bez jej nazwiska. W końcu Ariana jest tylko jedna!

Najnowsze