Arek Aro Kłusowski z The Voice of Poland 3 nagrał piosenkę z Baronem z Afromental! [VIDEO]

2014-03-17 15:44

Arek Aro Kłusowski, finalista trzeciej edycji The Voice of Poland nagrał piosenkę z Baronem z Afromental. Jest to pierwszy singiel zapowiadający nadchodzącą płytę wokalisty. Do kawałka powstanie teledysk! Kiedy usłyszymy piosenkę? Sprawdź na ESKA.pl!

Arek Aro Kłosowski nagrał piosenkę z Baronem z Afromental, czyli z jednym z jurorów w talent show. Kiedy odbedzie się premiera utworu? Sprawdź info na ESKA.pl!

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Nowa piosenka to pierwszy singiel zapowiadający nadchodzącą płytę wokalisty. Charyzmatyczny wokalista zaprosił do współpracy Aleksandra Milwiw-Barona, czyli gitarzystę popularnego zespołu Afromental a zarazem jurora The Voice of Poland.

Autorem muzyki i tekstu do piosenki jest sam Arek Kłusowski. Premiera singla planowana jest na koniec marca. Do kawałka niedługo powstanie także teledysk. Singiel jest zapowiedzią nadchodzącej płyty Arka.

Co o tej piosence sądzi wokalista? - Bardzo się cieszę, że aranżacją mojego singla zajął się Baron. Bardzo cenię Barona jako muzyka, a jego spojrzenie na moją twórczość bardzo mnie zaskoczyła. Mam nadzieję, że utwór, którego tytułu na razie nie mogę zdradzić, spodoba się także słuchaczom. Mogę powiedzieć tylko tyle, że będzie to bardzo niegrzeczna piosenka - mówi Arek Aro Kłusowski.

Arek i Baron wystąpili już razem na jednej scenie podczas finału trzeciej edycji The Voice of Poland. Wykonali wtedy utwór Show Must Go On z repertuaru legendarnego zespołu Queen.

Ciekawi jesteście jak brzmi piosenka Arka Aro Kłuskowskiego z udziałem Barona?
RC